MunkaPortal állás

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:
bérszámfejtés (hóközi kilépők és hóvégi számfejtés)
tb ügyintézés (nem kötelező, csak kifizetőhelyi tapasztalattal)
letiltások rögzítése
Khs és egyéb hatósági kapcsolattartás, statisztika készítése
munkaügyi feladatok ellátása (be-kijelentés, javítás), dolgozókkal kapcsolattartás, igazolások készítése
08-as bevallás készítés

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:
érettségi
bér és tb ügyintézői okj-s végzettség
legalább 2 éves bérszámfejtői tapasztalat
felhasználói pc (excel, word,outlook) ismeret
alapvető adózási és Mt ismeret

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:
NexonBér felhasználói programismeret,
importálásban, Álm modulban szerzett tapasztalat
tb kifizetőhelyi tapasztalat
könyvelő vagy szolgáltató cégnél szerezett tapasztalat
B kat. jogosítvány, saját autó
budapesti lakhely
gépírás tudás
08-as bevallás készítési tapasztalat.

AMIT KÍNÁLUNK:
versenyképes bérezés
kiemelt cafeteria rendszer
vállalati telefon biztosítása
munkaügyi és munkajogi képzések biztosítása
előrelépés és karrier lehetőség
kultúrált vállalati környezet (modern)
fiatalos csapat

Amennyiben felkeltettük érdeklődését küldje el fényképes önéletrajzát a csaszar.laszlo@first-job.hu email címre.

Cégnév:
+36204017059