Kedves munkakereső! Rendelkezel bérszámfejtő, és TB ügyintéző képesítéssel, valamint tapasztalatod is van e területen? Amennyiben igen, akkor a munkádat a tudásodnak megfelelő bérrel díjazzuk, valamint fejlődésre is lesz lehetőséged. Légy a csapatom része, jelentkezz:

Bérszámfejtő és TB ügyintéző pozícióba

Feladataid közé fog tartozni:

  •        Munkavállalók be- és kijelentése a NAV rendszerében
  •        Munkavállalók adatainak feltöltése a bérprogramba
  •        Munkavállalók havi jövedelmének bérszámfejtése
  •        08-as bevallás elkészítése
  •        Letiltások kezelése
  •        Hóközi kilépők számfejtése, szükséges dokumentumok elkészítése
  •        Társadalombiztosítási ellátások számfejtése, ellátásokkal kapcsolatos határozatok elkészítése
  •        Biztosítottak felvilágosítása a társadalombiztosítási ellátásokról
  •        Adatszolgáltatás, kapcsolattartás a hatóságokkal
  •        A munkakörhöz kapcsolódó ellenőrzési vizsgálatok lebonyolítása
  •        A munkavállalói bérletek kezelése
  •        Cafetéria szabályzat alapján szükséges feladatok elvégzése
  •        Jelen- és távolléti adatok munkaidő-nyilvántartó rendszerben történő karbantartása

Elvárások:

  •        Bérszámfejtő, TB ügyintéző képesítés (mindkettő megléte elengedhetetlen)
  •        Adózással és bérszámfejtéssel összefüggő törvények naprakész ismerete
  •        Felhasználói szintű számítógépes tudás
  •        Felelősségteljes, önálló munkavégzésre való képesség
  •        Precizitás és megbízhatóság

Amivel jutalmazzuk a tudásod:

  •       Versenyképes fizetés, juttatások
  •       Fejlődési lehetőség
  •       Teljesítményt elismerő és támogató vállalati kultúra
  •       Munkavállaló-barát környezet

Munkavégzés helye:

  •        Veszprém megye északnyugati része

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed kérlek, küld el magyar és angol/német nyelvű fényképes önéletrajzod a pozíció megjelölésével a wf661058@workforce-kozvetites.hrszoftver.hu  e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015.

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.