Servito-Conto Kft

Bérszámfejtő és tb ügyintéző

Budapest V. kerületi központtal rendelkező, magyar tulajdonú társaságokhoz keressük bérszámfejtő és TB ügyintéző munkatársunkat. Jelentkezésben fényképes önéletrajzot kérünk bérigény megjelölésével.

Főbb feladatok, munkák:

  • Bérszámfejtés és TB kifizetőhelyi feladatok teljeskörű ellátása
  • Munkaügyi feladatok ellátása, letiltások, levonások kezelése
  • Munkaügyi nyilvántartások naprakész vezetése
  • Belépő / Kilépő dolgozók teljes körű adminisztratív ügyintézése
  • Adóbevallások, adatszolgáltatások, statisztikai jelentések készítése
  • Riportok, kimutatások, készítése
  • Munkaszerződések és munkaköri leírások aktualizálása
  • Kapcsolattartás hatóságokkal, ügyfelekkel
  • Vezetők és munkavállalók támogatása bér-, TB, munkaügyi kérdésekben

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Szakirányú végzettség és legalább 5 év szakmai tapasztalat
  • Naprakész TB-, adó- és munkaügyi ismeretek
  • Nexon bérszámfejtő program magas szintű ismerete
  • Magabiztos MS Office EXCEL tudás
  • Nyitott, problémamegoldó személyiség
  • Tanulásra, fejlődésre való hajlandóság
  • Önállóság, kezdeményezőkészség

Amit kínálunk:

  • Teljes munkaidős foglalkoztatás
  • A munkakörnek megfelelő, korrekt bérezés
  • Jó hangulatú csapat
  • Munka és magánélet egyensúlyának biztosítása
  • Igényes, jól megközelíthető iroda

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés

Jelentkezésben fényképes önéletrajzot kérünk bérigény megjelölésével.
Cégnév: Servito-Conto Kft