Fő feladatok:

  • Teljes körű bérszámfejtési feladatok ellátása ügyfeleink számára
  • Munkavállalók ki- és beléptetése
  • Letiltások kezelése
  • Adókedvezmények rögzítése
  • Munkáltatói igazolások kiállítása
  • Béren kívüli juttatások kezelése
  • Teljes körű TB ügyintézői feladatok ellátása
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel és a hivatalos szervekkel
  • Személyügyi ügyfélszolgálat ellátása
  • Statisztikák, elszámolások, kimutatások készítése

Elvárások:

  • Társadalombiztosítási ügyintéző végzettség
  • Minimum 2 éves bérszámfejtési és TB kifizetőhelyi tapasztalat
  • Jogszabályok naprakész ismerete
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office, Word, Excel, stb.)

Előnyt jelent:

  • SAP HR modul, Novitax, BaBér bér program ismerete
  • német vagy angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • megbízható háttér
  • bejelentett munkaviszony
  • teljes egészében hivatalosan kifizetett bér
  • cafeteria
  • folyamatos tanulási, fejlődési lehetőség
  • kellemes munkahelyi légkör
  • lendületes, fiatalos csapat

    8 fős csapatunkba keresünk új munkatársat, aki pontosan, precízen dolgozik, a jogszabályok között nem veszik el, és nem riad vissza az időnként monoton irodai feladatoktól sem. Szeret emberekkel foglalkozni és ügyfélorientált, segítőkész hozzáállását, jó problémamegoldó képességét a személyes ügyfélszolgálaton szeretné kamatoztatni.

    Új munkatársunk számára kínálunk egy korrekt, bejelentett jogviszonyt, teljesen hivatalos fizetéssel. A fizetés mellé cafeteria juttatást is ajánlunk. Jól összeszokott, összetartó, jól képzett csapat várja új munkatársát.

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Győr

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.