Ezek a feladatok várnak majd Rád:

  • havi bérszámfejtés, főkönyvi feladások elkészítése,
  • TB ügyintézés (kifizetőhelyi feladatok),
  • adó- és járulékbevallások készítése, adatszolgáltatás,
  • munkaviszonnyal kapcsolatos nyilvántartások vezetése, igazolások kiállítása,
  • a munkavállalók be- és kiléptetésével kapcsolatos teendők elvégzése,
  • éves zárási feladatok ellátása,
  • cafeteria juttatások kezelése,
  • a bérszámfejtési csoport szakmai támogatása,
  • fejlesztésekben való aktív részvétel.

Elvárások:

A pozíció betöltéséhez szükséges:

  • 3-6 éves bérszámfejtői szakmai gyakorlat( preferált: szolgáltatói oldal),
  • Nexon program ismeret
  • magabiztos az excel tudás (ezen felül makró írásban szerzett tapasztalat előnyt jelent),
  • TB ügyintéző végzettség,
  • középszintű az angol nyelvtudás,
  • ügyfélközpontúság
  • rendszerszemlélettel
  • jó problémamegoldó képesség
  • szakmai igényesség, pontosság.

Egyéb információ az állásról:

Bérszámfejtő & TB ügyintézőt keresünk a világ egyik vezető könyvvizsgáló, üzleti tanácsadó cégéhez. Szeretnél egy olyan cégnek dolgozni, aki világszinten támogatja ügyfeleit és Magyarországon is a Top 100 közé került? Szereted a pörgést és kipróbálnád magad BIG4 cégnél? Ne keress tovább, ez a lehetőség Neked szól, ha van pár év releváns bérszámfejtői tapasztalatod!

Cégnév: Randstad Hungary Kft.
Kapcsolattartó: <p><span style="background-color: transparent; color: rgb(34, 34, 34);">Mit kínál a cég?</span></p><