Feladatok

Rakodási, tárolási és árukezelési feladatok élelmiszeripari raktári környezetben:
  • Gyártósorok kiszolgálása, alapanyag, késztermék és hulladék mozgatás
  • Gyorsfagyasztott termékek hűtött raktáron belüli mozgatása
  • Komissiózás, áru összekészítés
  • Kiszállítások előkészítése - teherautó illetve kamionrakodás
  • Beérkező szállítmányok átvétele
  • Az elvégzett anyagmozgatási feladatok rögzítése számítógépes programok segítségével, raktári adminisztráció
  • Raktári rend és tisztaság megteremtése és fenntartása

Elvárások

  • Érvényes vezetőüléses (3324) targoncavezetői jogosítvány
  • Minimum 1 éves targoncavezetési gyakorlat
  • Alapfokú számítógépes alapismeretek
  • Motivált, hosszú távon dolgozni akaró hozzáállás
  • Rugalmasság munkaidő tekintetében, alkalmazkodóképesség a szezonális munkavégzéshez (mezőgazdasági szezonban több műszak, túlóraként fizetett hétvégi munkavégzés)

Előnyt jelent

  • Raktári munkatapasztalat
  • Érvényes jogosítvány más szállítójárművekre
  • Érettségi

Amit kínálunk

  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Családias környezet
  • Stabil vállalati háttér
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Munkába járás támogatása

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Parkoló

Céginformáció

A MIRELITE MIRSA Zrt. gyorsfagyasztott zöldségek, gyümölcsök és félkész ételek gyártásával foglalkozó világszerte ismert 100%-os magyar tulajdonban lévő, 4 telephellyel rendelkező családi vállalkozás.

A "Jelentkezem" gombra kattintva pályázhat – szakmai önéletrajzát és nettó bérigényének megjelölését várjuk.