Feladatok

  • A vezető munkájának teljes körű támogatása, az egyeztetési feladatok ellátása, koordinálása
  • Számlák, szerződések, elszámolások kezelése
  • Meghatározott feladatok végrehajtásának felügyelete, ellenőrzése, a feladatok előrehaladásának menedzselése
  • Rendezvények, megbeszélések előkészítése
  • Együttműködés a szervezet más területeivel, közös munka segítése, támogatása
  • A munkavállalók munkaügyeinek intézése, adminisztrálása
  • Irodaszer, ellátmány beszerzése
  • Ügyfélfogadás, személyes kapcsolattartás a beérkező ügyfelekkel
  • Munkáját mindig a Máltai értékek képviseletének szem előtt tartása mellett végzi

Elvárások

  • Középfokú végzettség (érettségi)
  • Kiemelkedő írásbeli és szóbeli kommunikációs készség
  • Erős felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Pontos, precíz, igényes munkavégzés
  • Kiváló szervező, problémamegoldó és priorizálási készség
  • Párhuzamosan futó projektek/feladatok kézben tartásának képessége
  • Önálló, talpraesett, gyors és proaktív hozzáállás

Előnyt jelent

  • Pénzügyi/számviteli végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Szociális szektor ismerete
  • Szociális érzékenység, empatikus személyiség
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Munkába járással kapcsolatos utazási költségtérítés (BKK/Pest vármegye bérlet)
  • Béren kívüli támogatások (próbaidő leteltét követően 15.000 Ft/hó SZÉP kártyára)
  • Home-office napok lehetősége
  • Mobiltelefon, laptop
  • Hosszú távú munkalehetőség, stabil munkahelyi háttér
  • Az ország legnagyobb karitatív szervezetének részeként sok-sok örömpillanat megélése
  • Mobiltelefon flotta kedvezmény csomagok
  • AYCM csatlakozási lehetőség
  • Kulturális- és sportprogramok
  • Képzések

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények

Céginformáció

A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Magyarország egyik legnagyobb karitatív szervezete, amely évente több százezer embernek nyújt segítséget. Programjaink súlyos társadalmi kérdésekre keresnek gyakorlatias válaszokat, küldetésének része a társadalom megszólítása, az emberek bevonása a segítő programokba.

Jogviszony jellege, időtartama:
  • Határozatlan idejű, MT. szerinti munkaviszony
  • Teljes munkaidő
  • Általános munkarend szerint
  • Három hónap próbaidővel
Munkavégzés helye:
  • 1125 Budapest, Szarvas Gábor út 58-60.