Miskolc a te helyed
AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

Sziasztok! A Pécsi csapatomba keresem a leendő kollégát

Senior Recruitment Consultant

szellemi munkaerő közvetítési, executive search terület

Ügyfeleink különböző szektorokban helyezkednek el pl.: Pénzügyi, Telekommunikációs, Szolgáltató központok, magyar és nemzetközi StartUP-ok, gyártó/termelő vállatok, Jármú ipari vállatok, Gépgyártás és K+F központok stb.

Feladatok:

Ügyfelekkel való kapcsolattartás angolul és magyarul

Jelöltek felkutatása, leinterjúztatása angol nyelven, prezentálása az ügyfelek felé

Researcher csapat szakmai támogatása

Elvárások:

Hasonló területen szerzett legalább 4+ év szakmai tapasztalat

Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Átfogó ismeret mérnöki pozíciók terén

Strukturáltság, rendszerszemlélet

Felsőfokú végzettség

Amit nyújtani tudunk:

Modern iroda Pécs belvárosában, (Bicikli tárló, parkolóhely, zuhanyzó)

LMBTQ+ barát munkahely

Folyamatos szakmai továbbképzések.

Rendszeres csapatépítő-, közösségi és sport programok.

Versenyképes alapfizetés + teljesítmény alapú bónusz

Jelentkezésemmel elfogadom a Get Work Trend Kft. adatkezelési szabályait.
Adatkezelési tájékoztatónk IDE KATTINTVA tekinthető meg.

ELÉRHETŐSÉGEINK:

Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.

Cégnév: Get Work Trend Kft.