Miskolc a te helyed
Prohumán 2004 Kft.
Partnercégünk számára várjuk a toborzás, kiválasztás, munkaerő-közvetítés és ügyfélkezelés területén több éves tapasztalatot szerezett jelentkezőket, akik motiváltak, hogy kiaknázzák a szakma további lehetőségeit.

Senior IT Recruiter

Főbb feladatok, munkák:

  • Közel 6 éve alapítottuk meg HR Tanácsadó cégünket és sikerült meghatározó szerepet betöltenünk a hazai toborzási piacon
  • Megbízóink között informatikai nagyvállalatok, pénzintézetek, üzleti tanácsadó cégek, SSC-k, start-up cégek egyaránt szerepelnek és ügyfélkörünk folyamatosan bővül
  • Az induláshoz képest megsokszoroztuk létszámunkat és itt nem állunk meg
  • Recruiter csapatunk mellett kiépítettünk egy Researcher csapatot is
  • Hiszünk benne, hogy a növekedés kulcsa a folyamatos innováció és küldetésünk sikere a nagyszerű csapat
  • Sokszínű a falkánk, de ami közös: összetartás, jó hangulat, csapatmunka és hétfő reggel is széles mosoly

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Nemzetközi és hazai ügyfelek izgalmas pozícióinak betöltése
  • Kiemelt megbízókkal napi szintű kapcsolattartás, toborzási igények pontos megismerése folyamatos konzultáció recruitment kérdésköreiben, kiválasztási folyamatokra megoldási javaslatok kidolgozása
  • Változatos pozíciókra történő kreatív, közvetlen hangulatú toborzás
  • Toborzási kampányok teljeskörű menedzsmentje
  • Projektindító megbeszélések vezetése, ötletelés, junior munkatársak mentorálása
  • Reseacher csapattal szoros együttműködés, munkájuk támogatása és monitorozása
  • Interjúk lebonyolítása, objektív ajánlás megírása
  • A jelöltek pályázatának támogatása, sikeres elhelyezkedésük biztosítása
  • Potenciális jelöltek proaktív felkutatása, kapcsolati háló folyamatos bővítése
  • Toborzási csatornák menedzselése
  • Részvétel a közös recruitment stratégia megvalósításában
  • Angol napi szintű használata szóban és írásban
  • Kommunikációs és koordinációs készséged, kreatív gondolkodásod, kitartásod és elhivatottságod folyamatos kiaknázása

Amit kínálunk:

  • Rugalmas munkaidő, home office lehetőség
  • Központi, jól megközelíthető, állatbarát iroda
  • Belső fejlesztésű tréningek és külső képzések
  • Céges laptop, telefon
  • Versenyképes fizetés + cafeteria + bónusz
  • Elismert, sikeres és megbízható ügyfélkör
  • Izgalmas, de biztonságos munkahely, sikerélmény

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Toborzás, Kiválasztás
Várjuk jelentkezését!
Cégnév: Prohumán 2004 Kft.