Miskolc a te helyed

Az Adecco Magyarország legnagyobb branche

RPO RECRUITER

kollégát keres, Budapest X. kerületi partneréhez.

Mindened a toborzás, és emellett szeretnél részese lenni egy igazi multi mindennapjainak?

Akkor ne görgess tovább! Ez a TE LEHETŐSÉGED!

X. kerületi német multinacionális vállalat HR csapatába keressük az Adecco új RPO recruiterét!

Mi kell hozzá?

  • Toborzásban (főként kékgalléros) szerzett tapasztalat, kiemelkedő kommunikációs készség és elhivatottság!

Amik a feladataid lesznek nálunk:

  • új nyitott pozíciók felvétele, a pozíció elvárásai és a kiválasztási folyamat egyeztetése az ügyféllel
  • álláshirdetések készítése, megjelentetése, folyamatos menedzselése
  • beérkezett pályázatok (CV) elbírálása, értékelése, előszűrése, jelöltek értesítése
  • előszűrésen megfelelt jelöltek értesítése, jelöltek továbbítása
  • szakmai vezetők és a jelöltek professzionális támogatása a kiválasztás teljes folyamata alatt és ehhez tartozó adminisztráció elvégzése
  • napi és heti tiportok készítése és naprakész vezetése

Te vagy a mi emberünk, amennyiben:

  • Felsőfokú szakirányú végzettséged van
  • B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezel

Amiért érdemes nálunk dolgozni, amit biztosítunk Neked:

  • motiváló csapat és munkatársak
  • versenyképes alapbér + bónusz
  • elérhető kitűzött célok
  • mindennapi jó hangulat
  • fejlődési lehetőség
  • multinacionális környezet

Munkavégzés helye: Budapest X. kerület

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens
  • HR, Munkaügy
  • HR adminisztráció
  • Toborzás, Kiválasztás

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődésedet, a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk magyar nyelvű önéletrajzodat a bérigényed megjelölésével. A kezedben a lehetőség, hogy Veled formáljuk a jövőt!

Cégnév: ADECCO Kft.