Recruitment Team Leader

Mik lesznek a feladataid csapatvezetőként?

  • 3-4 fős recruiter csapat szakmai és operatív vezetése.
  • A csapat támogatása pozícióik betöltésében, ügyfélportfóliójuk önálló menedzselésében, fejlesztésében.
  • Kollégák teljesítményének értékelése coaching szemléletmód alkalmazásával face-to-face meetingek keretén belül.
  • Elvárásrendszer, KPI-, és motivációs rendszer követése a csapatban
  • Együttműködés a vállalaton belüli csapatok vezetőivel

Kik vagyunk mi?

Az innovatív IT technológia és az emberi kapcsolatok erősítése révén lettünk az utóbbi években a világ egyik legnagyobb HR szolgáltatója.

Hiszünk abban, hogy még a korábbinál is nagyobb sikerek állnak előttünk, ezért tovább bővítjük a csapatainkat. Lehet, hogy épp Téged keresünk!

Szereted és keresed a kihívásokat? Rendelkezel recruitment tapasztalattal és a csapatvezetés sem áll távol Tőled? Felcsillan a szemed a "people management" kifejezés hallatán? Motivál Téged az, ha egy biztos pont lehetsz csapatod szakmai életében? Emellett tárgyalóképes angol nyelvtudással rendelkezel?

Amennyiben a fentiekre IGEN-nel válaszolsz, ez a lehetőség Neked szól!

Fontos, hogy rendelkezz:

  • Minimum 2 év recruitment és minimum 1 év csapatvezetői tapasztalattal
  • Erős motiváció és affinitás a people management iránt
  • Támogató és eredményorientált vezetői stílussal
  • Magabiztos tárgyalóképes angol nyelvtudással
  • Felsőfokú végzettség
  • Emberközpontú, asszertív hozzáállással
  • Előnyt jelent nálunk, viszont nem elvárás az értékesítésben szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Szakmai fejlődési és cégen belül előrejutási lehetőség
  • Önálló, felelősségteljes döntési jogkörrel bíró pozíció
  • Összetett juttatási csomag transzparens árbevételi célokkal (alapcsomagon felül: céges telefon, laptop, céges autó, egészségbiztosítás, cafeteria, bónusz)
  • Pörgős, fiatalos csapat
  • Hibrid munkavégzés keretein belül heti 3 nap home office lehetőség

Munkavégzés helye

Budapest

Cégnév: EasyHiring Services Kft.