Prohuman Zrt.
A Prohuman évek óta őrzi piacvezető szerepkörét HR szolgáltatások területén – nem csak Magyarországon, hanem a nemzetközi piacon is biztosítjuk komplex szolgáltatásainkat az ügyfeleink számára, kiemelkedő minőségben. Szellemi közvetítési/fejvadász üzletágunk az elmúlt években folyamatosan növekszik, nincs ez másképpen 2024-ben sem. Recruitment Team Lead pozícióba keressük új csapatvezetőnket, aki a budapesti régiónkért lesz felelős! Csapatunkban az önállóság és a rugalmasság a két fő kulcsszó, a kötetlen munkaidő és a rugalmas munkavégzés nálunk alap egy sikeres hét teljesítéséhez. Fontos tudnod, hogy működik a csapatunk: maximális lendület, örök vidámság, egymás teljes támogatása szakmailag és emberileg egyaránt.

Recruitment Team Lead

Főbb feladatok, munkák:

  • A saját csapatodra vonatkozó erőforrás-tervezés – junior és medior csapattagok munkájának szakmai koordinációja, támogatása és fejlesztése
  • Aktív részvétel a saját csapatodra vonatkozó, belső toborzás-és kiválasztási folyamatok megtervezésében és végrehajtásában
  • Gyakorlatorientált onboarding és mentoring időszak biztosítása az új becsatlakozók számára
  • Professzionális tanácsadás partnereink számára – hiszünk abban, hogy az ügyfélkapcsolattartás több a megfelelő jelöltek bemutatásánál
  • Szoros együttműködés a sales csapatunkkal, szakmai támogatás biztosítása az értékesítési folyamat során
  • Teljeskörű jelölt-és ügyfélmenedzsment
  • Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Legalább 2-3 év tapasztalat munkaerő-közvetítésben
  • Junior / diák munkatársak mentorálásában szerzett tapasztalat – konkrét vezetői háttér nem szükséges (természetesen nem kizáró ok, ha van), egy szuper személyiségre és tanulási vágyra van szükségünk, minden mást megtanítunk számodra
  • Az angol nyelvtudás elengedhetetlen, hiszen nemzetközi ügyfeleinket is segítjük
  • Az alábbi szektorokban szerzett toborzási tapasztalat: SSC / BSC, HR, pénzügy / kontrolling
  • Budapesti vagy környéki lakóhely
  • Amit kínálunk:

  • Kötetlen munkaidő és heti többszöri home-office (Budapesten van a központi irodánk, de ha messzebbről csatlakoznál, arra is van lehetőség)
  • Alapbéren felüli jutalékrendszer, felső korlát nélkül
  • Személyre szabott karrierút és szakmai továbblépési lehetőség
  • Külsős és belsős továbbképzési program
  • Vidám, összetartó, recruitment-enthusiast csapat
  • Jelentkezés az állásra:

    Várunk Téged, küldd el önéletrajzodat a jelentkezés gombra kattintva és felvesszük veled a kapcsolatot!
    Cégnév: Prohuman Kft.