Miskolc a te helyed

Recruitment tanácsadó - Tatabánya

Recruitment tanácsadó - Tatabánya@Randstad Hungary

Recruitment tanácsadó - Tatabá[email protected] Hungary

Állás leírása:

Magyarországon a munkaerő közvetítésben az élen járunk, a nemzetközi hátteret és stabilitást a globális piacvezető pozíció biztosítja számunkra. Jelenleg a tatabányai irodánkba is új csapattagot keresünk!

Szakmai ismeretek:

  • Recruitment tapasztalat (***)
  • Angol nyelvtudás (****)
  • Értékesítési tapasztalat (**)
  • Sourcing tapasztalat (***)

Emberi tulajdonságok:

  • Csapatjátékos
  • Proaktív
  • Kedvesség, emberközpontúság
  • Jó időgazdálkodási készség

Végzettség:

  • Emberi erőforrás, HR(Bármilyen fokú diploma))
  • Pszichológia(Bármilyen fokú diploma))
  • Közgazdaság(Bármilyen fokú diploma))

Nyelvtudás:

  • Angol(Társalgási szint))

Feladatok:

Toborzás-kiválasztási projektek önálló támogatása, ahol számítunk a véleményedre és ötleteidre, A kiválasztáshoz kapcsolódó folyamatok end-to-end menedzselése, a jelöltek támogatása, Ügyfelekkel való kapcsolattartás, amelynek során mélyebben megismerheted partnercégeink működését , A kölcsönzött munkavállalók munkaviszonyához kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása

A cégről

Termékünkről:

Személyre szabott HR megoldások

Hivatásunk segíteni abban, hogy a tehetségek megtalálják azt a munkahelyet, ahol leginkább kiteljesedhetnek. Tanácsadóink különböző területek specialistái, és az adott terület szakembereinek keresésével és elhelyezésével foglalkoznak. Így tisztában vagyunk a munkavállalók igényeivel és segítünk megtalálni a számukra legmegfelelőbb pozíciót.

Munkavégzés helye

Tatabánya

Cégnév: EasyHiring Services Kft.