Készen állsz a sikerre?

Recruiting Specialist - Pécs

Az ALDI Magyarország a piacon meghatározó szerepet betöltő, nemzetközi kereskedelmi vállalat. A diszkont elv következetes megvalósítása mellett köteleztük el magunkat, amely egyet jelent azzal, hogy a lényegre koncentrálunk: tartósan magas minőséget kínálunk folyamatosan alacsony áron.

Az új munkatárs feladatai

  • End-to-end kiválasztási folyamatban való részvétel
  • toborzási eszközök kiválasztása, újabb források és lehetőségek felkutatása
  • szakterületekkel való napi kapcsolattartás
  • toborzási folyamatok napi koordinációja juniortól a vezető pozíciókig
  • online és offline hirdetések managementje
  • önéletrajzok feldolgozása, nyelvi előszűrés
  • telefonos és személyes interjúk lefolytatása
  • offer management és onboarding folyamatok támogatása
  • employer branding feladatok támogatása
  • céges brand kialakításában való részvétel

Az ideális jelölt

  • 2 év tapasztalattal rendelkezik toborzási területen (ügynökségnél, vagy SSC szektorban szerzett tapasztalat előnyt jelent)
  • felsőfokú végzettsége van
  • tárgyalóképes az angol nyelvtudása (B2-C1)
  • legalább középfokon kommunikál németül (B1-B2)
  • proaktív, teherbíró, felelősségteljesen végzi a munkáját
  • innovatív szemlélettel rendelkezik, nyitott az alternatív megoldásokra, kreatív
  • alapos, nem áll messze tőle az adminisztráció, illetve a részletes riportálás
  • szeretne fejlődni, lehetőséget lát a kihívásokban

Amit kínálunk:

  • emberközpontú vállalat
  • folyamatos fejlődési lehetőség szakmai és anyagi szempontból
  • lehetőség kreatív ötletek megvalósítására, önálló munkavégzés
  • gyakorlatközeli betanulási program
  • impozáns irodai környezet Pécs belvárosában
  • modern, felszerelt konyha, friss gyümölcs és zöldség ellátmánnyal

A munka megkezdése

azonnal

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Szervezetfejlesztés
  • Toborzás, Kiválasztás

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül mindegyik:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)
  • Német (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

7622 Pécs, Bajcsy-Zsilinszky u. 33.

Kérjük, használd az online jelentkezési felületet és küldd el fényképes önéletrajzodat.

Cégnév: ALDI MAGYARORSZÁG ÉLELMISZER BT.