Raktáros / Komissiózó

Hajdú-Bihar megye

Feladatok

A munkaterületen igen, hideg van (-18 C0) ha ezt nem akarod vállalni ne is jelentkezz!

  • Megrendelések alapján a vevői igények összekészítése PDA segítségével
  • az összekészített áruk csomagolása, címkézése
  • leltárakban történő aktív részvétel
  • munkaterület rendben, tisztán tartása
  • egy műszakban számítunk Rád hétfőtől péntekig napi 8 órában 7:45-16:15

Elvárások

  • Raktárban szerzett tapasztalat
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Kitartó, HOSSZÚ TÁVON dolgozni akaró hozzáállás
  • 3112-es targoncavezetői jogosítvány (gyalogkíséretű targonca)

Amit kínálunk

  • Tömegközlekedéssel vagy gépjárművel érkezel? Mi támogatjuk a munkába járásod.
  • Széleskörű béren kívüli juttatások
  • Remek hangulatú céges rendezvényeinken lehetőséged lesz jobban megismerni a többi területen dolgozó kollégát is
  • Cégen belüli kedvezményes vásárlási lehetőség, illetve bértől függő levásárolható keret

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Sportolási lehetőség

Céginformáció

Dolgozz egy olyan helyen, ahol figyelünk egymásra, fontos a jó csapat, a támogatás és van lehetőséged a fejlődésre!
Téged keresünk
Áruösszekészítő-komissiózó
(mirelit raktár)pozícióba a Kerekes kft ebesi csapatába!