Projektvezető építési terület

Pest megye
Prohuman Zrt.
Magyar tulajdonú, stabil gazdasági hátterű cégcsoportunk profiljába elsősorban generál kivitelezés (ipari létesítmények -, kereskedelmi ingatlanok -, fit-out és belsőépítészeti -, valamint középületek felújítása és építése) és üzemeltetés tartozik. Ha rendelkezel néhány éves tapasztalattal és célod, hogy hosszú távon helyezkedj el egy innovatív, igazán közvetlen és szakmailag is kiemelkedő kollégákból álló csapatban, akkor ne hagyd ki ezt a lehetőséget!

Projektvezető (építési terület)

Főbb feladatok, munkák:

  • Projekttervezés
  • Szerződések, megállapodások részletes tanulmányozása, megismerése
  • Projekt költségvetés készítése, folyamatos költségellenőrzés, jelentések készítése
  • Projekt ütemterv készítése, feladatok és határidők meghatározása, határidők folyamatos nyomon követése
  • Engedélyek beszerzése
  • Erőforrástervezés, a projektben részt vevő munkaerő koordinálása
  • Építési anyagok és eszközök beszerztetése, készletek nyomon követése
  • Anyagbeszerzés: Az építési anyagok és eszközök beszerztetése, készletek nyomon követése és utánpótlás biztosítása
  • Munkafolyamatok folyamatos ellenőrzése, a minőségi és biztonsági előírások betartatása
  • Kommunikáció és kapcsolattartás a megrendelőkkel, alvállalkozókkal, beszállítókkal, hatóságokkal
  • Szoros együttműködés, aktív kapcsolattartás a társosztályokkal
  • Az elvégzett munkákról teljesítési igazolást kiállítása, pénzügyi osztálynak történő átadása
  • Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Műszaki beállítottság
  • Napi adminisztratív és mérnöki tevékenységet támogató számítógépes programok (E-napló, Excel, Word, ArchiCad, AutoCAD) ismerete
  • Jó munkabíró és problémamegoldó képesség, rugalmas, megbízható, csapatban együttműködő és terhelhető személyiség
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Magasépítési projektekben szerzett tapasztalat
  • TERC program ismerete
  • Amit kínálunk:

  • Izgalmas és felelősségteljes projektek
  • Támogató és barátságos környezet, ahol mindig számíthatsz munkatársaidra, felettesedre
  • Hosszútávú munkalehetőség, ahol lelkes, közvetlen és profi csapat része lehetsz, és még többet elsajátíthatsz a szakmáról
  • Stabil és biztos kereseti lehetőség
  • Napi 8 órás munkaidő
  • Igényes munkakörnyezet, megbízható vállalati háttér
  • Jelentkezés az állásra:

    Amennyiben a hirdetésünk felkeltette az érdeklődésed, küld el önéletrajzod a "Jelentkezem" gombra kattintva és felvesszük veled a kapcsolatot.