Feladatok

  • Oracle PL/SQL alapú alkalmazások tervezése, fejlesztése, karbantartása az üzleti elvárásoknak megfelelően.
  •  A fejlesztésekhez kapcsolódó tesztelési, dokumentálási feladatok ellátása.
  •  Közreműködés a beérkező felhasználói hibajelzések kezelésében.
  •  Kapcsolattartás és együttműködés a rendszerszervezőkkel, valamint az informatikai üzemeltetési szakterülettel.
  • Új Rendszerek, funkciók fejlesztése, meglévő rendszerek megismerése, továbbfejlesztése.

Elvárások

  • Magyar állampolgárság;
  • Cselekvőképesség;
  • Büntetlen előélet (erkölcsi bizonyítvány a pályázat elnyerése után);
  • Állandó belföldi lakóhely;
  • Felsőfokú informatikai végzettség;
  • Adatbázis-tervezési, -kezelési, -lekérdezési ismeretek (ORACLE);
  • SQL és PL/SQL-nyelv ismerete;
  • PL/SQL Developer vagy Oracle SQL Developer ismerete;
  • Önálló problémamegoldó képesség;
  • Informatikai szakmai angol olvasás;
  • Analitikus gondolkodás, rendszerszemlélet, precizitás;
  • Technológiai szintű szervezési és elemzői képesség;
  • Kiváló szervezői és kommunikációs készség;
  • Proaktív hozzáállás, önálló munkavégzés képessége, hajlandóság a szakmai tanulásra, új technológiák követése.

Előnyt jelent

  • Oracle technológiájú környezetben szerzett tapasztalat;
  • Jártasság nagyobb informatikai projektekben, fejlesztési rendszertervek készítésében.

Amit kínálunk

  • Családbarát, stabil, jó légkörű munkahely;
  • Munkatársak hosszú távú megbecsülése;
  • Rugalmas munkaidő;
  • Évente 25 nap alapszabadság, további a jogviszonyban töltött idő után járó pótszabadság;
  • Versenyképes bérezés;
  • Bónusz és béren kívüli juttatások;
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség;
  • Képzéseken való részvétel;
  • Kedvezményes üdülési lehetőség;
  • Egészségügyi szolgáltatások.

Foglalkoztatás jellege:

  • Határozatlan idejű;
  • Teljes munkaidős.

Egyéb kiemelt információk:

  • Munkábajárási támogatás;
  • SZÉP-kártya.

Havi bruttó fizetés:

Végzettségtől és tapasztalattól függően a Nemzeti Adó- és Vámhivatal személyi állományának jogállásáról szóló 2020. évi CXXX. törvény, valamint a NAV Foglalkoztatási Szabályzatában foglaltak szerint.

Céginformáció

Nemzeti Adó- és Vámhivatal

Informatikai Intézet

Munkavégzés helye:

1143 Budapest, Hungária krt. 112-114.

(országos hatáskörű szervként azonban az ország több pontján jelen vagyunk, így több alternatívát tudunk kínálni)

Pályázat benyújtásának határideje: 2024. 10. 25.

Pályázatok benyújtásának módja:

Fényképes önéletrajz (tárgy: PL/SQL-fejlesztő) a lenti „Jelentkezem” gombra kattintva.

Pályázat elbírálásának határideje: 2024. 10. 31.