Feladatok

PÉKEK FIGYELEM!

Bővülő csapatunkba keressük elhivatott PÉK munkatársunkat teljes munkaidőben!
Nem árulunk zsákbamacskát! Most itt a lehetőség, hogy csatlakozz hozzánk!

Feladatok:
-leveles péksütemények készítése: dagasztás, hajtás és kemencézés.

Elvárások

-legalább egy éves releváns szakmai tapasztalat;
-önálló és csapatban történő munkavégzésre való képesség;
-munkájára és környezetére való igényesség;
-jó kézügyesség, precizitás;
-jó fizikai állóképesség, terhelhetőség.

Előnyt jelent

-kézműves pékségben szerzett tapasztalat;
-kreativitás, nyitottság az új technológiák és eljárások elsajátítására.

Amit kínálunk

-versenyképes fizetés: nettó 450.000-500.000 Ft/hó;
-sikeresen működő, megbízható munkáltatói háttér;
-bejelentett munkaviszony, fizetett szabadság;
-kiszámítható, stabil munkarend;
-felszerelt üzem, modern munkakörnyezet;
-térítésmentes személyzeti étkezés;
-munkaruha biztosítása;
-tréningek, szakmai fejlődés lehetősége.

Céginformáció

A Három Tarka Macska kézműves pékség 2017 tavasza óta várja vendégeit a legjobb alapanyagokból készült kenyerekkel, péksüteményekkel, szendvicsekkel és specialty kávéval. Büszkék vagyunk arra, amit létrehoztunk!

Ha kedvet kaptál, hogy megismerj bennünket, jelentkezz fényképes önéletrajzoddal!