Partnerünk a legnagyobb élelmiszer és ital gyártó vállalat akiket az a cél vezérel, hogy javítsák az életminőséget és hozzájáruljanak egy egészségesebb jövő kialakításához.

Feladatok:

  • Szükséges havi és eseti jellegű riportok elkészítése
  • Nyilvántartások folyamatos frissítése és kezelése
  • Munkaügyi feladatok ellátása (munkaviszonnyal kapcsolatos ügyintézés, be-, és kijelentések,stb.)
  • Havi bérszámfejtés zárási feladatok előkészítése
  • Kollégák bér- és TB ügyeinek támogatása
  • Kapcsolattartás a belső shared service csapatunkkal
  • Cafeteria nyilatkoztatás és rögzítés
  • Vállalati kölcsönszerződések készítése, nyomonkövetése

Elvárások:

  • Naprakész munkajogi szabályok ismerete
  • Magabiztos Microsoft Office (különösen az Excel) ismeret
  • Téged keresünk, ha jó csapatjátékos vagy, de nem riadsz meg a monoton feladatok elvégzésétől sem

Előny:-

Amit ajánlunk:

  • Kötetlen munkaidő
  • Hibrid munkavégzési forma
  • Kiszámítható munkamennyiség
  • XXI. századi munkakörnyezet egy folyamatosan fejlődő vállalatnál
  • Versenyképes alapbér
  • 13. havi fizetés, és 10%-os éves bónusz
  • 100 %-ban térített BKK bérlet , vagy 20 Ft/km gépkocsi üzemanyag térítés
  • Ajándék termékosztás évente többször

Cégnév: Karrier Műhely Tanácsadó Iroda