BECK AND PARTNERS Kft.
Partnerünk 38 országban, több mint 46 ezer munkavállalóval meghatározó szereplője az európai energiaiparnak. Több, mint 20 éve nyújtja ügyfeleinek teljes körű villamosenergetikai szolgáltatásait a 132 kV-os távvezetéktől a lakossági fogyasztásmérő berendezésig, a tervezéstől a létesítésen át a karbantartásig.
Új kollégájukat keressük felsőzsolcai telephelyükre az alábbi munkakörbe:

Műszaki asszisztens

Főbb feladatok, munkák:

  • Ajánlatok nyomon követése, vállalkozási szerződések előkészítése
  • Szerződésmódosítások kezelése
  • Alvállalkozói megrendelések előkészítése
  • Teljesítésigazolások előkészítése
  • SAP tervadatok rendszeres karbantartása
  • Projekt terv/tény költségek figyelemmel kísérése, projekt státusz kezelése
  • Adatszolgáltatás és együttműködés a kontrollinggal
  • Tényköltségek elemzése
  • Üzletági általános adminisztráció

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Gazdasági, logisztikai vagy műszaki végzettség
  • Kiváló kommunikációs képesség szóban és írásban
  • Analitikus szemlélet, precíz munkavégzés
  • Középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
  • MS Office programok magabiztos használata
  • Együttműködő készség, projektszemlélet, kiváló time-management
  • Legyél motivált és szeress dolgozni, mert nagyon fontos munkát végzel

Amit kínálunk:

  • Határozatlan idejű, 8 órás munkaviszony, hosszútávú munkalehetőség
  • Munkarend: H-P 7:00 – 15:30 irodai munkavégzés
  • Havi nettó 29.000 Ft Cafetéria (készpénzben is kérhető)
  • Munkába járás támogatása (jogszabályi feltételek alapján)
  • Bruttó bér havi 5 %-át nyugdíjpénztári hozzájárulásként fizeti a munkáltató
  • Csoportos élet- és balesetbiztosítás
  • Szakmai fejlődés támogatása képzésekkel

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Termelésszervezési, termelésirányítási, projektvezetési tapasztalat
  • Aktív SAP rendszer használat
  • Építő- vagy szerelőipari cégnél szerzett tapasztalat
  • Ha lakóhelyed Miskolc vagy Felsőzsolca vonzáskörzetében van

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens
  • Építőipar, Ingatlan
  • Műszaki előkészítő
  • Gyártás, Termelés
  • Műszaki munkatárs

Egyéb információ:

  • Telephelyük: H-3561 Felsőzsolca, Turul út 3.