Miskolc a te helyed
MENTON Jobs Kft.

Munkaügyi adminisztrátor - Győr

Élelmiszeripari partnercégünk keresi új kollégáját, kolléganőjét munkaügyi területen, adminisztrációs munkakörbe! Ha rendelkezel releváns tapasztalattal, amelyet szeretnél egy stabil munkahelyen kamatoztatni jelentkezz bátran!

Feladatok:

  • Be és kiléptetési folyamatokban való részvétel
  • Dokumentációk előkészítése, személyi anyagok kezelése
  • Munkaidő nyilvántartások vezetése, ellenőrzése
  • Szabadságok, távollétek nyilvántartása
  • Senior kollégák munkájának adminisztratív támogatása

Elvárások:

  • Középfokú szakirányú végzettség (TB, Bér területen egyaránt)
  • Minimum 1-2 éves releváns tapasztalat
  • Magabiztos Excel használat
  • Nexon program ismerete előnyt jelent, de nem feltétel!
  • Naprakész jogszabályi ismeretek

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes alapbér
  • Cafeteria
  • Munkába járás támogatása
  • Rugalmas munkaidő
  • Stabil, hosszútávú munkalehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés
  • HR adminisztráció
Cégnév: Menton Jobs Kft