Budapesti Gazdasági Szakképzési Centrum
Munkatársat keresünk

Munkaügyi adminisztrátor

pozícióba.
Munkaügyi adminisztrációs, nyilvántartási- és dokumentációs feladatok ellátására keres a BGSZC csapata új munkatársat. Belvárosi munkahelyen (Dohány utca), stabil munkaadó, kedves kollégák. Jelentkezni magyar nyelvű, fényképes önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével lehet.

Főbb feladatok, munkák:

Munkaügyi adminisztrációs, nyilvántartási és dokumentációs feladatok ellátása. Kapcsolattartás a gazdasági csoporttal és a szakképző intézményekkel.
Részvétel:
  • szerződések előkészítésében,
  • számfejtési feladatok előkészítésében,
  • adatszolgáltatások előkészítésében,
  • nyilvántartások vezetésében,
  • dokumentációk kezelésében.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • középfokú iskolai végzettség,
  • erős felhasználói szintű MS Office számítógépes ismeretek kiemelkedő excel használattal,
  • pályakezdő jelentkezését is szívesen várjuk,
  • büntetlen előélet.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • gazdálkodási vagy munkaügyi területen szerzett tapasztalat,
  • SAP ügyviteli rendszer ismerete, valamely HR program ismerete,
  • költségvetési területen szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • bérezés megegyezés szerint
  • BKV bérlet juttatás belső szabályzat szerint.
  • Munkaruha juttatás belső szabályzat szerint.

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adatrögzítő
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • HR, Munkaügy
  • HR adminisztráció

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Alkalmazotti jogviszony

Munkavégzés helye:

1074 Budapest, Dohány utca 65.

Cégnév: Budapesti Gazdasági Szakképzési Centrum