Miskolc a te helyed

Munkaügyi adminisztrátor

Elvárásaink:

  • Tárgyalóképes német, és legalább középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Részletekre ügyelő proaktív hozzáállás
  • Szakirányú érdeklődés
  • Nyitott, pozitív hozzáállás a tanuláshoz

Előny, de nem feltétel:

  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség gazdasági területen

Feladataid lesznek:

  • Havi bérszámfejtés elkészítése német és svájci ügyfeleink számára
  • Munkavállalók be-és kiléptetése, a dolgozók munkaviszonyában bekövetkező változások kezelése
  • Kapcsolattartás a munkavállalókkal és a hatóságokkal német és angol nyelven
  • Kimutatások, statisztikák készítése
  • Munkáltatói igazolások kiállítása

Ne ijedj meg, ezeket mind megtanítjuk neked!

Béren kívüli juttatások:

  • Cafetéria (éves keret: bruttó 200.000 Ft)
  • Dolgozói kedvezmények (pl. nyelvtanulás, sport, üdülés)
  • Házon belüli képzéseink által folyamatos szakmai fejlődés
  • Rendkívüli támogatás
  • Csoportos balesetbiztosítás
  • Munkábajárás támogatása (a tömegközlekedés 100%-át, autóval 15 Ft/km-t térítünk)
  • Ingyenes céges buszjárattal segítjük a bejárást (Szombathely - Rábahídvég között)
  • Ajánlási bónusz

Amit még kínálunk:

  • Heti 2 nap home office, és kellemes környezet iroda a benti napokon
  • Stabil, nemzetközi hátterű munkahely
  • Csapatokban dolgozunk, barátságos csapattársakkal
  • Szerethető, emberközpontú, családbarát vállalati kultúra
  • Cafeteriával is kiegészítjük a béredet
  • Ingyen kávé az irodában

Munkavégzés helye: Rábahídvég, vagy Szombathely (amelyik Neked jobban megfelel)

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés
  • Üzleti támogató központok
  • Ügyféltámogatás, Adminisztráció
Cégnév: Melon HR Technology Kft.