FLASHOVER Kft.

Munka/Tűzvédelmi szakember

A Flashover Kft. közel 20 éves múlttal rendelkező munka - és tűzvédelemmel foglalkozó folyamatosan fejlődő cég.

Főbb feladatok, munkák:

Teljes munka- és tűzvédelmi szaktevékenység ellátása szerződött partnereiknél:

  • Folyamatos kapcsolattartás(e-mail-en, telefonon és személyesen)
  • Elektronikus adatbázis kezelés
  • Törvényeknek és jogszabályoknak megfelelő dokumentációk elkészítése
  • Hatósági ellenőrzéseken történő részvétel
  • Oktatások megszervezése
  • Balesetek kivizsgálása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • B kategóriás jogosítvány
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete
  • Jó kommunikációs készség szóban és írásban
  • Precíz, megbízható, munkájára igényes személyiség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Tűzvédelmi végzettség
  • Munkavédelmi végzettség
  • Környezetvédelmi végzettség
  • Munka- vagy Tűzvédelmi szakterületen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Teljes munkaidős foglalkoztatás
  • Szakterületén elismert szolgáltatói háttér
  • Folyamatos fejlődési lehetőségek
  • Barátságos, fiatalos, összetartó csapat
  • Továbbképzések
  • Csapatépítő tréningek
  • Munkához szükséges technikai háttér (telefon, céges autó a munkavégzéshez)

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Munka-, Egészségvédelem, Biztonságtechnika

A "Jelentkezem" gombra kattintással fényképes önéletrajzát fizetési igény megjelölésével kérjük küldje el részünkre.

Cégnév: FLASHOVER Kft