Microsoft Sales Specialist

Pest megye
Prohuman állás

Feladatok:

  • Az általad képviselt gyártó termékeinek/szolgáltatásainak/liszenszelési struktúrájának magasszintű ismerete és azok képviselete a partnerek felé.
  • A releváns gyártókkal és a meglévő partneri körrel való napi szintű kapcsolattartás, partneri konzultációk (email-en, online és telefonon)
  • Új partnerszerzés, regisztrációs folyamatok támogatása, felhasználói/rendelési portálok ismerete, kezelése és megismertetése a partnerekkel (pl: Ingram Micro Cloud Marketplace, Microsoft Partner Center, gyártói portálok, stb.)
  • Megfelelő árazás házon belüli és önálló egyeztetése, árlisták kezelése, ez alapján ajánlatok készítése és azok folyamatos után követése, fordulós szerződések proaktív kezelése
  • Licence kezelési folyamatok (pl. törlések, új rendelések, stb.) folyamatos és hiánytalan kommunikációja a gyártó felé
  • Napi szintű operatív partnertámogatói feladatok (support ügyek kezelése, ticketing rendszer használata
  • A munkáltató érdekeinek képviselete gyártó és vevők felé.
  • Szakmai és kereskedelmi támogatás/tréning nyújtása a házon belüli értékesítők és vevők számára a releváns Cloud szolgáltatásokra vonatkozóan.
  • Hatékony együttműködés a cég más csoportjaival.
  • A bevételek, valamint az ügyfélkör, illetve partnereink elégedettségének folyamatos növelése, fejlesztése

Elvárások:

  • Olyan kollégát keresnek, aki IT vagy Telco szegmensben Ügyfélszolgálatos, Termékmenedzser vagy Értékesítő munkakörben rendelkezik tapasztalattal, szívesen foglalkozik partnerhálózat támogatásával és építésével (aktív napi kapcsolat több csatornán) emellett pedig komfortosan bánik a Microsoft üzleti alkalmazásaival mindennapi munkája során (MS Office, MS Dynamics).

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség

Cégnév: Prohuman Kft.
Jelentkezés online: job239991.ap@prohumanallas.hu