Kommunikációs munkatárs

Pest megye

Feladatok

  • Kapcsolattartás potenciális partnerekkel és munkatársakkal
  • Hatékony kommunikációs stratégiák kidolgozása és megvalósítása
  • A vállalat szolgáltatásainak és lehetőségeinek bemutatása
  • Különböző online és offline kampányok kezelése
  • Adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások

  • Kiváló kommunikációs készségek írásban és szóban
  • Kreatív gondolkodás és problémamegoldó képesség
  • Jó szervezési készségek és önállóság
  • Magabiztos fellépés, jó kapcsolatépítő készség
  • Tapasztalat hasonló területen előnyt jelent

Amit kínálunk

  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Támogató, barátságos csapat és professzionális munkakörnyezet
  • Azonnali kezdési lehetőség

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Az Inter-VM Trans Kft. 25 éves tapasztalattal rendelkező magyar tulajdonban álló logisztikai szolgáltató. Dinamikusan fejlődő vállalkozásunk három telephelyén több mint 450 alkalmazottat foglalkoztat. Fő profilunk a nemzetközi közúti árufuvarozás és dolgozói személyszállítás. Dinamikusan fejlődő fuvarozó vállalatunk csapatába keresünk olyan motivált, kreatív és proaktív munkatársat, aki erős kommunikációs készségekkel rendelkezik. Ha szeretsz emberekkel foglalkozni, és szervezési feladatokban is megállod a helyed, nálunk a helyed!