Feladatok

  • Toborzási tevékenység vezetése különböző szakterületeken (főként kékgalléros, illetve műszaki pozíciók)
  • Szoros együttműködés a csapattagokkal, a vezetőkkel, a részlegvezetőkkel, a HR munkatársakkal és az összes jelölttel
  • Átfogó támogatás nyújtása a céges felvételi csoportok számára a toborzási stratégia
  • kialakítása és teljesítése érdekében
  • Új szűrési ötletek folyamatos keresése és kreatív toborzási stratégiák kialakítása
  • A kulcsfontosságú mérőszámok teljesítésének biztosítása
  • Magas szintű toborzási normák meghatározása
  • A közösségi média eszközeinek hatékony használata az ügyfelünk márka stratégiájával összhangban

Elvárások

  • Folyékony angol és magyar kommunikáció
  • Recruitment területen szerzett releváns tapasztalat
  • Kiválló kommunikációs készség és hatékony vezetői kapcsolattartás
  • Elkötelezettség és proakítv hozzáállás

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Cafeteria
  • Nemzetközi projektekben való részvétel
  • Hybrid munkavégzési lehetőség

Céginformáció

Partnerünk a világ egyik vezető repülőgép meghajtó gyártója és szolgáltatója.

Cégnév: ADECCO Kft.