Feladatok

  • IT-projektek vezetése és irányítása kezdeti tervezéstől a végrehajtásig.
  • Projektmegvalósítási tervek és a feladatportfólió riportjainak elkészítése.
  • Technológiai- és folyamatújítások bevezetése.
  • Üzleti igények megértése és implementálása.
  • Munkatársak irányítása, ellenőrzése, felügyelete.
  • Az érdekelt felek folyamatos tájékoztatása a projekt előrehaladásáról és esetleges kockázatairól.
  • Vállalati szabványok és biztonsági előírások érvényesülésének biztosítása.

Elvárások

  • Magyar állampolgárság,
  • Cselekvőképesség,
  • Büntetlen előélet,
  • Állandó belföldi lakóhely,
  • NAV biztonsági ellenőrzés (a pályázat elnyerése után),
  • Megfelelés a jogszabályban meghatározott összeférhetetlenségi szabályoknak,
  • Előzetes munkaköri alkalmassági vizsgálat (a pályázat elnyerése után, de még a felvétel előtt),
  • Vezetői tapasztalat informatikai területen,
  • Informatikai területen szerzett felsőfokú szakképesítés,
  • Jó kommunikációs és prezentációs készség,
  • Kimagasló elemző-, szervező- és problémamegoldó képesség,
  • Döntéshozatali készség és felelősségtudat,
  • Proaktív és kreatív munkavégzés,
  • Rugalmasság és jó alkalmazkodóképesség a dinamikus változásokhoz,
  • Motivációs eszközök ismerete,
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás.

Előnyt jelent

  • Közigazgatási vagy banki IT-szférában szerzett tapasztalat,
  • Részvétel EU-s vagy hazai támogatásból megvalósuló projektekben,
  • Projektvezetési, vezetéselméleti módszertanok ismerete.

Amit kínálunk

  • Családbarát, stabil, jó légkörű munkahely;
  • Munkatársak hosszú távú megbecsülése;
  • Rugalmas munkaidő;
  • Évente 25 nap alapszabadság, további a jogviszonyban töltött idő után járó pótszabadság;
  • Versenyképes bérezés;
  • Bónusz és béren kívüli juttatások;
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség;
  • Képzéseken való részvétel;
  • Kedvezményes üdülési lehetőség;
  • Egészségügyi szolgáltatások.

Foglalkoztatás jellege:

  • Határozatlan idejű,
  • Teljes munkaidős.

Egyéb kiemelt információk:

  • Munkábajárási támogatás,
  • SZÉP-kártya.

Havi bruttó fizetés:

Végzettségtől és tapasztalattól függően a Nemzeti Adó- és Vámhivatal személyi állományának jogállásáról szóló 2020. évi CXXX. törvény, valamint a NAV Foglalkoztatási Szabályzatában foglaltak szerint.

Céginformáció

Nemzeti Adó- és Vámhivatal

Informatikai Intézet

Munkavégzés helye:

Budapest,1143 XIV. Hungária krt. 112-114.
(országos hatáskörű szervként azonban az ország több pontján jelen vagyunk, így több alternatívát tudunk kínálni)

Pályázat benyújtásának határideje: 2024. 10. 25.

Pályázatok benyújtásának módja:

Fényképes önéletrajz (tárgy: IT-menedzser) a lenti „Jelentkezem” gombra kattintva.

Pályázat elbírálásának határideje: 2024. 10. 31.