Szeretnéd kipróbálni magad a toborzás világában gyakornokként egy piacvezető munkaerő-közvetítő cégnél? Ha még legalább egy évig rendelkezel hallgatói jogviszonnyal és magabiztosan beszélsz angolul, akkor jelentkezz hozzánk!

HR Trainee

Feladatok

  • potenciális jelöltek felkutatása és megszólítása a különféle toborzási módszerek hatékony alkalmazásával
  • telefonos előszűrés végzése
  • angol nyelvtudás felmérése
  • álláslehetőségek ismertetése, partner bemutatása
  • interjúszervezés tanácsadó kollégák számára
  • álláshirdetések készítése
  • social media posztok készítése Facebookra
  • adminisztratív feladatok ellátása

Követelmények

  • hallgatói jogviszonnyal rendelkezel még legalább egy évig
  • heti 20 órában tudsz dolgozni
  • érdeklődsz a toborzás-kiválasztás felé, nagyon motivált és proaktív vagy
  • jól kommunikálsz
  • tudsz önállóan dolgozni, de bátran kérdezel, ha segítségre van szükséged
  • magabiztos az angol nyelvtudásod

Amit kínálunk

  • rugalmas munkavégzés, amit az óráiddal egyeztetve tudsz összeállítani
  • versenyképes tudásra tehetsz szert, amit későbbi karriered során is tudsz majd hasznosítani
  • széleskörű ismeretre tehetsz szert a toborzás világában
  • egy szuper csapat tagja lehetsz!
Cégnév: Randstad Hungary Kft.