Miskolc a te helyed

Mivel foglalkozik egy viapanos Senior HR tanácsadó?

Kapcsolattartás a jelenlegi ügyfeleinkkel, a régió potenciális partnercégeinek felkutatása, a számukra legmegfelelőbb szolgáltatás értékesítése

az ügyféligények felmérése, árajánlatok, szerződés-előkészítés

felméri a partner munkaerőigényét, az adott pozícióhoz szükséges kompetenciákat, tudásszintet,

feltérképezi az adott pozícióhoz leghatékonyabb toborzási stratégiát és platformot,

alternatív, kreatív toborzási lehetőségeket kutat fel,

álláshirdetést ír (ha kell, a marketing segítségével), és közzéteszi azt az általa választott felületeken,

kezeli a jelentkezéseket - előszűri, interjúztatja és értékeli a jelölteket, mindezt adminisztrálja is a cég átal használt jelöltkezelő szoftverben,

menedzseli a candidate journey-t a munkába állásig,

hozzájárul a közvetítési folyamataink fejlesztéséhez.

Az ideális jelöltünk ezekkel rendelkezik:

felsőfokú végzettség - HR területen

MS Office, és Google Drive ismeretek (főleg Excel, Outlook)

hasonló feladatokban szerzett 4-5 éves tapasztalat

Hireify vagy más ATS ismerete előny

kiváló kommunikáció

képesség a rendszerben való gondolkodásra

pontos adminisztráció

B kategóriás jogosítvány

Amit ezért cserébe hazavihetsz magaddal minden hónapban:

megegyezés szerinti alapbér

sikeres közvetítés és értékesítés esetén százalék alapú jutalék

céges rendezvények és képzések évente többször, ahol a tanulás és a szórakozás is fókuszba kerül

●Budapest egyik legszebb irodájában dolgozol majd

Munkavégzésedhez természetesen minden eszközt biztosítunk: laptop, telefon, modern iroda - valamint szükség esetén a gépkocsid futását is térítjük. Sőt, mivel az egyik HR tanácsadó kolléga jó beszerzőt talált nekünk, már a kávéfőzőnkre sem lehet panasz.

Cégnév: VIAPAN DOLOGIDŐ Kft.