HR Marketing Specialista Hradec Králové

  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Klient: Teleflex, Arrow International CR, a.s.
  • Termín uzávěrky: 31.10.2021
  • Místo pracoviště: Hradec Králové
  • Zadavatel: ARROW International CR, a.s.
  • Odpovědná osoba: Luboš Svoboda
  • Uložit na později
  • Hlídat podobné nabídky
  • Poslat kamarádovi
  • Do sledovaných
ID: 1603121 Aktualizováno před 4 dny

Požadujeme

Vést aktivity v oblasti lokálního HR marketingu pro oba závody v ČR.
Vytvořit platformy pro spolupráci se studenty s cílem přilákat mladé talenty již během studia. Vytvořit program rozvoje absolventů. Zapojit naše místní odborníky a lídry aby prezentovali naši společnost na školách, ukázat mladým studentům novinky z výrobní firmy.
Starat se o náborový web.
Nastavit systém sdílení inforrmací o firmě v rámci korporace.
Podporovat náborové aktivity prostřednictvím sociálních médií. Znalost nástrojů PPC SEO. Vzdělávat naše kolegy ve využívání online/sociální komunikace
Nastavení KPIs pro efektivní vyhodnocování aktivit v oblasti HR marketingu

Nabídka

Smysluplnou práci v oboru výroby lékařských prostředků v mladém a dynamickém týmu.
Zázemí silné stabilní nadnárodní společnosti s každoročním růstem produkce.
Prostor pro inovativní myšlenky a jejich realizaci.
Silné zaměření na osobní rozvoj.
Pravidelné akce pro zaměstnance.

Pracovní náplň

SŠ nebo VŠ vzdělání (ideálně v HR, marketingu nebo ekonomii).
Praxe v hlavních aktivitách v HR marketingu a externí komunikaci ve výrobní/náborové agentuře.
Angličtina na komunikativní úrovni.
Vynikající komunikační a prezentační schopnosti.

Poznámka

Baví tě sociální sítě, chceš sdílet příběhy z naší firmy s ostatními, cheš pomoct budovat brand, věnovat se externí komunikaci? Máš zkušenosti s personálním online marketingem. Máš rád nové technologie v komunikaci. Zajímají tě spolupráce se studenty. Pak se můžeš stát naším kolegou/kolegyní.

Chcete se dozvědět o podobné pozici jako první?

Ochrana proti spamu - napište Nejsem robot
Ochrana osobních údajů

A my Vám pošleme aktuální nabídky práce z oboru Administrativa v okrese Hradec Králové

nebo si nastavte vlastní kritéria

'; } else { res_html = '
'; if (data.title != undefined) { res_html += '' + data.title + '
'; } res_html += data['message']; res_html += '
'; } if (data.hide_form_parts) { $('.form-job-to-email-aside__to-hide').hide(); // zde mohu form zmizet (pozor ajax.success != form.success) } //console.log(res_html); $('.js-subscribe-result').html(res_html); $('#spinner').fadeOut(); }, error: function (data) { $('#spinner').hide(); console.log('An error occurred.'); //console.log(data); }, }); }); $('.email2-wrapper').hide(); var t = 'Nej'; var t2 = 'sem'; var t3 = 'bot'; $('.email2-wrapper input').val(t+t2+' ro'+t3);
Kadeřník/kadeřnice Hradec Králové
včera
Hradec Králové
JM-PERFEKT s.r.o.
Administrátor projektů EU
aktivní nabídka
Královéhradecký (okres Hradec Králové)
Centrum investic, rozvoje a inovací
Kuchař/ka, pomocný/á kuchař/ka, pomocná síla v kuchyni
před týdnem
Domov U Biřičky
17070 Kč za měsíc
vyprší za 2 dny
Mistr výroby (plat od 50.000,-Kč)
před 5 dny
Nový Bydžov okolí (okres Hradec Králové)
Personal Consult s.r.o.
50000 Kč za měsíc
Mistr výroby
dnes
ISG Personalmanagement s.r.o.
Kontrolor kvality
dnes
Mistr lakovny
dnes