Feladatok

    • HR osztály támogatása
    • Napi adminisztráció elvégzése
    • Toborzási, kiválasztási folyamatokban való részvétel (CVszűrés, telefonos előszűrés, interjúszervezés, visszajelzés jelölteknek, adminisztrálás)

Elvárások

    • HR / pszichológia vagy egyéb humán tanulmányok
    • Nappali tagozatos aktív/passzív hallgatói jogviszony
    • Heti 2-3 nap vállalása

Amit kínálunk

    • Br. 2000 ft/ óra + bónusz
    • Hosszú távú munkalehetőség
    • Szakmai fejlődési lehetőség
    • Bejárás támogatás

Céginformáció

Szuper gyakornoki munkalehetőség!

Jelentkezni a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva tud.
Cégnév: Whc Diák Iskolaszövetkezet