Feladatok

    • toborzás-kiválasztás támogatása
    • elemzések, riportok készítésében való részvétel
    • irattározási feladatok
    • termelés megismerése

Elvárások

    • magabiztos vagy Excel, Power Point, Word kezelésében
    • nyitott vagy és szeretsz új dolgokat tanulni
    • jó szervező -és kommunikációs képességgel rendelkezel
    • rátermett és proaktív vagy
    • szereted a kihívásokat és probléma esetén a megoldásra fókuszálsz
    • gazdasági, vagy HR tanulmányokat folytatsz, vagy érdeklődsz a HR szakma iránt
    • hosszú távon számíthatunk Rád

Amit kínálunk

    • versenyképes bérezés
    • rugalmas munkaidő
    • szakmai fejlődési lehetőség

Céginformáció

HR gyakornoki lehetőség Tapolcán!

Jelentkezni a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva tud.
Cégnév: Whc Diák Iskolaszövetkezet