Grafton Recruitment

HR gyakornok (toborzás) (1-1-41946/PR)

Feladatok:

Úgy érzed, közel áll hozzád a HR világa és ebben tudnád igazán elképzelni magad hosszú távon? Csapatunkhoz csatlakozva biztos lehetsz abban, hogy jó úton indulsz el a cél érdekében.

HR GYAKORNOK pozícióba keressük új kollégánkat, aki fizikai munkaerő toborzásban fog minket segíteni. Ha nappali/levelező tagozatos hallgató vagy vagy akár frissen végeztél nemrég az egyetemen és szeretnél HR területen valós tapasztalatokat szerezni, várjuk jelentkezésed!

Milyen feladatokra számíthatsz?

- Jelentkezéseket nézel át, önéletrajzokat kérszbe és elenőrzöl, illetve telefonos egyeztetés alapján felméred, hogy ki mennyire alkalmas az adott pozíció betöltésére. (Mivel változatos pozíciókra fogsz keresni, ez számodra is sok újdonságokat rejthet)
- Lehetséges pályázókat fogsz felkutatni különböző önéletrajz adatbázisokban
- Később hagyományos és kreatív álláshirdetéseket is írsz
- Interjúkat szervezel és ezek adminisztrációja is a mindennapok részét fogják képezni
- Idővel Te is részt vehetsz az interjúkon és az ügyféltalálkozókon is

Helyszín: Budapest 5. kerület

Elvárások:

Ami szükséges mindehhez:

- Talán a legfontosabb, hogy lássuk rajtad az akarást és a lelkesedést
- Legalább heti 4 munkanapot tudj vállalni
- Fontos, hogy hosszú távon el tudd magad képzelni a HR szakmában
- Angol nyelvtudás előny

Amit a megbízónk kínál:

Szuper lehetőség, mert:

- Tudjuk, hogy pályakezdőként sokat kell még tanulnod, de a gyakorlatban, valós példákon keresztül talán könnyebb
- Olyan emberekkel leszel körülvéve, akiktől szakmailag is sokat tanulhatsz
- Itt biztosan érezni fogod a munkád fontosságát és láthatod magad előtt a lehetséges karrier utakat
- A pozícióhoz gyakornoki bérszint társul, de minden egyes sikeres toborzásért bónuszban is részesülsz, ami a fejlődéseddel és eredményességeddel együtt növekszik majd
- Természetesen ha valami intéznivalód, sulis dolgod adódik, rugalmasan tudjuk kezelni a munkaidőt
- A betanulásod alatt akár minden nap személyesen jelen leszünk az irodában, de hosszú távon 3 nap irodai és 2 nap otthoni munkavégzésre számíts
- Sok szervezett és spontán közös program vár Rád

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR adminisztráció
  • Munkaerő közvetítés, Kölcsönzés, Fejvadászat
  • Toborzás, Kiválasztás
Cégnév: Grafton Recruitment Kft.