Székesfehérvári autóelektronikai partnercégünkhöz nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal rendelkező HR gyakornokot keresünk az alábbi feladatok ellátására:

Feladatok:
•    Dokumentumok lefűzése, adatrögzítés
•    Telefonos előszűrések lebonyolítása
•    Toborzási és kiválasztási folyamatokban való részvétel
•    Hirdetőtáblák frissítése
•    Munkaruházati ügyfélfogadás

 Téged keresünk, ha:
•    Emberi erőforrások vagy közgazdasági szakon folyamatban lévő tanulmányokot folytatsz nappali tagozaton
•    Heti 2 munkanapot tudsz vállalalni

Amit kínálunk:
•    Releváns szakmai tapasztalat
•    Multinacionális környezet
•    Versenyképes gyakornoki bérezés
•    Szakmai fejlődési lehetőség

Jelentkezni/érdeklődni az alábbi elérhetőségeken lehet: a +3670/630-1230-as telefonszámon vagy a irodaszfv@opuswork.eu e-mail címen.

Cégnév: OPUS Kft.