HR Gyakornok - Recruitment

Az új munkatárs feladatai

  • részvétel az ALDI International IT Services állományának kiépítésében
  • potenciális jelöltek felkutatása
  • önéletrajzok előszűrése, telefonos interjúk lebonyolítása
  • interjú szervezés, értékelők írása
  • Recruiter csapattársak munkájának támogatása
  • Employer Branding projektekben való részvétel

Az ideális jelölt

  • hallgatói jogviszony (aktív, vagy passzív)
  • tárgyalóképes angol nyelvtudása (B2-C1)
  • legalább középfokú német nyelvtudás (B2)
  • legalább heti 24 óra vállalása
  • HR, pszichológia, marketing, vagy gazdasági tanulmányok előny
  • proaktivitás, lelkiismeretesség, felelősségteljes munkavégzés
  • szeretne fejlődni, lehetőséget lát a kihívásokban

Amit kínálunk:

  • hosszú távú munkalehetőség
  • emberközpontú vállalat
  • rugalmas, tanulmányokhoz igazítható munkaidő
  • folyamatos fejlődési lehetőség szakmai és anyagi szempontból
  • lehetőség kreatív ötletek megvalósítására, önálló munkavégzés
  • gyakorlatközeli betanulási program
  • impozáns irodai környezet Pécs belvárosában
  • modern, felszerelt konyha, friss gyümölcs és zöldség ellátmánnyal

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR adminisztráció
  • Toborzás, Kiválasztás

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül mindegyik:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)
  • Német (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Szakmai gyakorlat

Munkavégzés helye:

7622 Pécs, Bajcsy-Zsilinszky u. 33.

Kérjük, használd az online jelentkezési felületet és küldd el fényképes önéletrajzod.

Cégnév: ALDI MAGYARORSZÁG ÉLELMISZER BT.