Az Euronet Services Kft. az egyik legmegbízhatóbb elektronikus pénzügyi szolgáltató nagyvállalatává nőtte ki magát. Világméretű befolyásra tett szert: jelenleg több mint 2500 ATM bankautomatát üzemeltet számos európai országban, valamint az Egyesült Államokban.

Feladatok:

  • A HR osztály napi feladataiban való aktív részvétel
  • Segédkezés a cég munkavállalóinak beléptetési és kiléptetési folyamataiban
  • A vállalat saját HR rendszerében való adminisztráció folyamatos vezetése
  • Céges bónuszok és kafetéria elszámolások készítése

Elvárások:

  • Nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • HR vagy hasonló területen folytatott felsőfokú tanulmányok
  • Középfokú angol nyelvtudás

Munkaidő

  • Hétköznaponként rugalmas beosztásban
  • Heti minimum 30 óra vállalása
  • Minimum 6 hónap vállalása

Amit kínálunk

  • Bruttó 1300 Ft/óra
  • Igényes, multinacionális környezet
  • Barátságos csapat
  • Szakmai tapasztalat szerzése HR területen
  • Szakmai gyakorlat leigazolása

Jelentkezés Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, amelyet a lenti űrlap kitöltésével és doc vagy pdf formátumú önéletrajz feltöltésével tehetsz meg.

Cégnév: Mind-Diák Szövetkezet