Mind-Diák Szövetkezet

A Vodafone Magyarország Zrt. elnyerte már az év Legjobb Munkahelye Díjat, a Mensa HungarIQa megmérettetésén Év Intelligens Vállalatának bizonyult, valamint több szektort vizsgáló kutatási eredmények bizonyították, hogy náluk a legjobb ügyfélnek lenni.
Csatlakozz és légy részese ezeknek a sikereknek!

HR gyakornok

Feladatok

  • HR Business partneri feladatok támogatása az adminisztratív feladatok ellátásában
  • Kapcsolattartás az üzletágak vezetőivel, munkavállalóival
  • HR folyamatok automatizálásában, digitalizálásában való aktív részvétel
  • Riportálás, döntéselőkészítés

Elvárások

  • Érvényes nappali tagozatos, aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • Betöltött 18. életév
  • MS Office programcsomag ismerete (Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Teams)
  • Folyékony angol nyelvtudás

Munkaidő

  • Rugalmas beosztás hétköznaponként
  • Heti 20 óra vállalása

Amit kínálunk

  • Br. 1495 Ft/óra alapbér
  • Szakmai gyakorlat leigazolása
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Otthoni munkavégzés lehetősége (heti 1 nap irodai jelenléttel)
  • Diákmunka keretein belül ismerheted meg egy globális vállalat működését

Munkavégzés helye

Budapest IX.

Cégnév: Mind-Diák Szövetkezet