A First Job Kft. azonnali kezdéssel keres megrendelői részére

HR gyakornokot Sárvárra

Elvárások:

  • folyamatban lévő vagy passzívos főiskolai/egyetemi tanulmányok nappali tagozaton
  • érdeklődés a HR szakma iránt
  • felhasználói PC ismeret
  • heti 30-40 óra ráérés

Feladatok:

  • álláshirdetések megírása
  • önéletrajzok szűrése
  • telefonos, valamint személyes interjúk lebonyolítása
  • toborzási és kiválasztási feladatok és folyamatok elvégzése

Amit kínálunk:

  • gyakorlati hely leigazolás
  • kiemelkedő kereset
  • releváns szakmai tapasztalat
  • jó csapat és munkahelyi légkör
  • karrier lehetőség
  • nagyszerű csapatépítők

Amennyiben felkeltettük érdeklődését fényképes önéletrajzát bérigénye megjelölésével küldje el a "Jelentkezem" gombra kattintva!

Cégnév: First Job Kft.