Mind-Diák Szövetkezet

A BP BSC Kft. a világ egyik legnagyobb energiavállalata. Magyarországi telephelyén pénzügyi, ügyfélszolgálati és operatív beszerzéssel kapcsolatos szolgáltatásokkal segíti a vállalat nemzetközi működését. Légy részese a sokszínű, tehetséges csapatnak, akik utat mutatnak a világnak az energia tisztábbá és jobbá tételében.

HR gyakornok

Feladatok

  • A Professional Hiring csapat támogatása adminisztratív feladatokban
  • Előszűrések és önéletrajzok szűrésének elvégzése
  • Interjúk ütemezése és lebonyolítása
  • A felvételi folyamat gördülékenységének biztosítása
  • A HR csapat munkájának támogatása ad hoc feladatokban
  • A jelöltek belső és külső adatbázisokban/forrásokban történő keresésének támogatása

Elvárások

  • Aktív vagy passzív hallgatói jogviszony a kezdést követően minimum 6 hónapig
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete (Outlook, Excel, PowerPoint, stb.)
  • HR területen folytatott tanulmányok
  • HR területen szerzett tapasztalat
  • Felsőfokú angol nyelvtudás

Munkaidő

  • Hosszú távú diákmunka-lehetőség
  • Minimum 25 óra vállalása egy héten (hétfőtől péntekig)

Amit kínálunk

  • Bruttó 2035 Ft/óra
  • Lehetőségek a karrierút alakítása és előmozdítása érdekében
  • Lehetőség részben otthoni munkavégzésre
  • Céges laptop

Előnyök

  • HR vagy toborzás területén szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye

Budapest XIII.

Cégnév: Mind-Diák Szövetkezet