Feladatok

Teljes körű toborzás és kiválasztási feladatok ellátása a fizikai és a szellemi munkakörökre;
Munkaügyi adminisztráció elvégzése;
Megfelelő adatszolgáltatás biztosítása a bérszámfejtés részére;
Új munkavállalók beillesztési tréning programjának megszervezése, lebonyolításában való részvétel;
Nyomon követő riportok folyamatos frissítése (létszám, költség, hiányzás stb.)
Havi, negyedéves, éves statisztikák és regionális riportok elkészítése és határidőre való elküldésük biztosítása;
Rendezvények, vállalati események szervezésében és lebonyolításában való aktív részvétel;
Belső és külső tréningek, oktatások szervezése, lebonyolítása, dokumentálása;
Szakmai vezetők proaktív támogatása humánerőforrás kérdésekben

Elvárások

Felsőfokú szakirányú végzettség
HR területen szerzett legalább 2 éves tapasztalat
Csapatmunkára való képesség
Terhelhetőség, rugalmasság
Társalgási szintű angol nyelvtudás

Előnyt jelent

HR kontrolling tapasztalat

Amit kínálunk

Versenyképes juttatási csomag
Kiváló fejlődési – és karrier lehetőség
Felelősségteljes, kihívásokkal teli munkakör
Professzionális csapat
Hosszú távú, stabil munkalehetőség

Céginformáció

Megbízónk – a világ egyik legnagyobb autóipari beszállítójaként, közel 100 ipari és gyártó vállalattal, 30.000 alkalmazottal – globális megoldásokat kínál a hegesztett és hidegen préselt karosszéria elemek tekintetében. Professzionális csapatuknak és magas színvonalon automatizált gépparkjuknak köszönhetően olyan neveket üdvözölhetnek Vevőik között, mint a GM, Fiat, Daimler, Volkswagen, Audi, Porsche, Peugeot, Citroen, Skoda és Suzuki.
Jelenleg a móri 650 fős termelőegységükbe keresünk szakmailag elhivatott, agilis munkatársat!

Ha az álláshirdetés felkeltette érdeklődésedet, kérlek, küldd el részemre - az angol nyelvű önéletrajzodat!