HR Business Partner - Veszprém

Feladatok:

  • Operatív HR folyamatok támogatása (szervezetfejlesztés, erőforrás biztosítás, munkaügyi támogatás, képzések, belső kommunikáció)
  • HR folyamatok fejlesztése
  • HR riportok és KPI-ok fejlesztésében való aktív közreműködés
  • HR projektekben való részvétel
  • Toborzás-kiválasztási folyamat támogatása
  • HR adminisztrációs folyamatok támogatása
  • Központtal való folyamatos kapcsolattartás
  • Teljesítményértékelés koordinációja (kommunikáció, riportok, képzések, szervezés stb.)
  • Vállalat események, rendezvények szervezése

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (preferáltan HR területen)
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • HR területen szerzett tapasztalat
  • Terhelhetőség, alkalmazkodó képesség

A munkáltató ajánlata:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Innovatív, nemzetközi környezet, csúcsminőségű gépekkel és munkaeszközökkel
  • Szerteágazó feladatok és fejlődési lehetőség

A munkavégzés helye:

Veszprém

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. veszprémi Partnere részére toboroz új munkatársat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el "Jelentkezés" gombon keresztül!

A részletekről érdeklődni Paksi Krisztánál a +36 20 911 57 56-os mobilszámon!

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001., valamint 5448/2008.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.)

Cégnév: Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft.