DHL Express
MINŐSÉG ÉS KÍVÁLÓ SZOLGÁLTATÁS. EZEKET NYÚJTJUK AZ ÜGYFELEINKNEK.
Szeretnél csatlakozni a VILÁG LEGNEMZETKÖZIBB VÁLLALATÁHOZ? A vállalathoz, amely úttörő szerepet töltött be a határokon átnyúló expressz szállítmányozási ágazatban, és jelenleg világszerte TÖBB MINT 220 ORSZÁGBAN ÉS TERÜLETEN működik.
Szeretnél egy olyan vállalat tagja lenni, amely világszerte összeköti az embereket? Minél többen vagyunk a DHL-nél, annál élhetőbbé tudjuk varázsolni a környezetünket.
Szeretnél változást hozni? Akkor csatlakozz hozzánk,legyél egy MEGSZÁLLOTTAN ÜGYFÉLKÖZPONTÚ KULTÚRA részese és válj MINŐSÍTETT NEMZETKÖZI SZAKÉRTŐVÉ.
A FUTÁROPERÁCIÓ osztályunkba FUTÁR TRÉNER munkatársat keresünk határozatlan idejű szerződéssel.

Futár Tréner

Feladatok:

• A futárok magas szintű és naprakész tudásának biztosítása országos szinten
• Belépő és emelett belső tréningek szervezése, tartása, dokumentálása
• Futárok fejlesztése, coachingolása
• Tréning anyagok készítése, frissítése
• Vidéki depók látogatása, előírt minőségi kritériumok meglétének ellenőrzése
• Futárok teljesítményével kapcsolatos riportok készítése, elemzése, fejlesztési terv készítése, kivitelezése
• Reggeli futárkiindulás során tapasztalt futárhibák korrekciója, futárok kézbesítéssel kapcsolatos kérdéseinek megválaszolása
• Riportok alapján futárhibák (pl. küldemények elmulasztott kézbesítése) alapján tréning anyag, tréning jelenléti ív összeállítása, másnap futárnak visszajeézés személyes megbeszélés formájában
• Checkpoint nélküli küldemények helyzetésének felgöngyölítése
• Futároknál kötelezően tartandó okmányok/ nyomtatványok havi felülvizsgálata
• A futár operációt érintő projektekben való részvétel

Elvárások:

• PONTOSSÁG, PRECIZITÁS, STRESSZTŰRÉS
• Nyitottság, jó kapcsolatteremtő készség
• Erős prezentációs készség
• Csapatszellem, rugalmasság
• Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
• Rendszerszemlélet, kiváló szervezőkészség
• Magabiztos számítástechnikai ismeretek ( Mircosoft Word, Excel, Outlook, Power Point)
• Magabiztos angol nyelvtudás
• B kategóriás jogosítvány - EÜ102 bejegyzés
• Pedagógusi vagy tréneri múlt előnyt jelent
• Kiscsomag logisztikában szerzett tapasztalat előnyt jelent

Juttatások:

• Cafeteria
• Étkezési utalvány
• Negyedéves bónusz
• Generali élet- és balesetbiztosítás
• Ingyen kávé és tea az irodában

MŰSZAK:

Előzetes beosztás szerint munkaidőkeretben

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Budapest

Állás, munka területe(i):

  • Oktatás, Tudomány, Sport
  • Tréner, Coach

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.
Cégnév: DHL Express Magyarország Kft.