Diákmunka - Építőmérnöki gyakornok

Pest megye
MŰISZ Iskolaszövetkezet

Feladatok:

Feladatok:
- statikus irodában tervszerkesztési feladatok, leginkább előregyártott vb. szerkezetek gyártmányterveinek készítése
- tervek ellenőrzése, feldolgozása, adminisztrálása
- adatok feldolgozása, rendszerezése

Elvárások:

Elvárások:
- folyamatban lévő építőmérnök tanulmányok (magasépítés)
- MS Office programok ismerete, Excel felhasználói szintű ismerete
- pontos, precíz munkavégzés
- munkaidő: heti min.16 óra, lehetőség szerint a tanulmányok utolsó évében
- Min. 1/2 év vállalása

Előnyök:
- Szerkezettervezési célszoftverek (AXIS VM, Allplan, TEKLA) alapjainak ismerete

Amit kínálunk:

Amit ajánlunk:
- releváns szakmai tapasztalatok megszerzése
- speciális egy. vb. szerkezetek tervezésében szerzett tapasztalat
- baráti csapatlégkör

Bérezés:
2000 Ft/ óra

Egyéb információ

azonnali kezdéssel keresünk építőmérnök gyakornokot (magasépítés) a XXI. kerületbe.

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Építőmérnök

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.