Orion Elektronikai Kft.
Pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

Bérszámfejtő, TB ügyintéző

 Évszázados múlttal rendelkező magyar vállalat az ORION Elektronikai Kft. budapesti telephelyére

Főbb feladatok, munkák:

A sikeres pályázó az alábbi feladatokért lesz felelős:
  • Teljes körű bérszámfejtési feladatok önálló ellátása
  • A munkaviszonnyal kapcsolatos munkaügyi- és TB ügyintézés, kifizetőhelyi feladatok ellátása
  • Főkönyvi feladások, munkabér utáni járulékok, adó, előkészítése társosztály felé
  • Bérszámfejtéssel kapcsolatos adatszolgáltatások, kimutatások, statisztikák, havi és éves jelentések készítése
  • Munkaviszony létesítésével, megszüntetésével kapcsolatos teljes körű ügyintézés
  • Munkáltatói és egyéb igazolások kiállítása.
  • HR adminisztráció (álláshirdetések feladása, jelentkezők telefonos megkeresése, Interjúztatás stb.)

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Legalább 6 éves bérszámfejtői és TB ügyintézői tapasztalat
  • Szakirányú végzettség, középfokú bérszámfejtő, TB ügyintéző képesítés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Nexon bér program magabiztos felhasználói ismerete
  • Vonatkozó (TB, adó, munkajogi) jogszabályok naprakész ismerete
  • Az MS Office (Word, Excel) magabiztos használata
  • azonnali munkakezdés

Amit kínálunk:

  • Jó munkakörülmények
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Tömegközlekedéssel jól megközelíthető
  •  Megbízható vállalati környezet

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés

„Jelentkezem" gomb megnyomásával önéletrajz beküldésével, fizetési igény megjelölésével lehet a pozícióra jelentkezni.

Cégnév: ORION Elektronikai Kft.