Feltöltés dátuma:

2021-09-24

Munkavégzés helye:

Munka kategória:

Állás leírása

Legyél Te is csapatunk tagja!

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft.

Bérszámfejtő

munkatársat keres győri csapatába.

Feladatok:

  • Munkavállalók be és kiléptetése, munkáltatói igazolások, kilépéskori igazolások kiállítása, postázása
  • Bérek és egyéb juttatások számfejtése
  • Munkaügyi nyilvántartás naprakész vezetése
  • Hatóságokkal való kapcsolattartás
  • A területre vonatkozó statisztikák és jelentések elkészítése, stb.

Elvárások:

  • Szakirányú középfokú bérügyintézői OKJ-s szakképesítés
  • Néhány éves bérszámfejtésben szerzett szakmai tapasztalat
  • Mt. és kapcsolódó jogszabályok naprakész ismerete
  • EXCEL magas szintű ismerete
  • Valamely bérszámfejtési szoftver (VT SOFT, BABÉR, SAP vagy NEXON) ismerete
  • Terhelhetőség, határozott és magabiztos fellépés, nagyfokú önállóság, megbízható, precíz munkavégzés, szabálykövető hozzáállás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Változatos feladatok
  • Biztos munkahelyi háttér

A munkavégzés helye:

Győr

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát aemail címre vagy a "Jelentkezés" gombon keresztül!

A részletekről érdeklődni lehet Kondor Biankánál a +36 20 983 61 73-as mobilszámon!

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001., valamint 5448/2008.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.,NAIH-85575/2015.)

Referenciaszám: KB-3014
Cégnév: Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft.