Legyünk együtt sikeresek!

Partnerünk részére keresünk tapasztalattal rendelkező jelöltet az alábbi munkakörbe:

Bér- és Tb ügyintéző
(teljes-vagy részmunkaidő)

Feladatok

  • Teljes körű bérszámfejtési feladatok ellátása;
  • Társadalombiztosítási ellátások megállapítása és számfejtése;
  • Be-és kilépő munkavállalókkal kapcsolatos munkaügyi ügyintézés;
  • Munkaszerződések összeállítása, szükség esetén módosítása;
  • Munkaügyi kérdésekben kollégák számára segítségnyújtás;
  • Törvényi bevallások elkészítése;
  • Társosztályokkal való kapcsolattartás.

Elvárások

  • Közép, - vagy felsőfokú munkaügyi és/vagy TB ügyintézői végzettség;
  • Néhány éves releváns szakmai tapasztalat TB kifizetőhelyen;
  • Adó, járulék, munkajogi és a kapcsolódó jogszabályok naprakész ismerete és gyakorlati alkalmazásában való jártasság;
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret;
  • Analitikus gondolkodás mód;
  • Precíz, önálló munkavégzésre való képesség.

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag;
  • Fejlődési lehetőség;
  • Nagyfokú önállóság;
  • Rugalmas munkaidő.

Munkavégzés helye

  • Dunaújváros

Küldje el jelentkezését a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással!
A fényképes önéletrajzokat magyar nyelven várjuk.
Kérjük a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!

Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36 30/2945850 (Doros Anna)