Automatizálási mérnök

Pest megye

Feladatok:

  • Új gyártóeszközök átvételében, beüzemelésében és üzemeltetésében való részvétel

  • A meglévő berendezések felügyelete, fejlesztése automatizálási szempontból

  • A berendezések hatékonyságának, rendelkezésre állásának növelése

  • Vizuális ellenőrző rendszerek üzemeltetése, beállítása

  • Robotok, szervók paraméterezése, PLC programozás

  • Karbantartási munkák támogatása, ellenőrzése

  • Automatizálással összefüggő hibák feltárása, javítása

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (villamosmérnök, mechatronikai, automatizálási mérnök)

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

  • Magabiztos PC ismeret (Windows Office, PLC programozás, fejlesztő rendszerek)

Amit kínálunk:

  • Határozatlan idejű munkaszerződés

  • Cafeteria, Fél éves – éves bónusz + ajánlási rendszer keretein belüli bónusz

  • Ingyenes vállalati busz vagy bejárás támogatás

  • Flexibilis munkarend (07:00-10:00 h közötti munkakezdés)

  • Negyedéves csapatépítő események

  • Meleg étkeztetés helyben

  • Privát bankszámla tarifák speciális kedvezményekkel

  • Kedvezményes telefoncsomag ajánlatok

  • Baleset- és életbiztosítás

  • Partnerek által nyújtott széleskörű kedvezmények (Hotelek, Samsung termékek, Patika stb.)

  • Multikulturális eseményeken való részvétel

  • Ipar 4.0 termelő vállalatnál a leginnovatívabb, piacvezető technológiák alkalmazása

  • Fejlődési és előre lépési lehetőség egy fiatalos, dinamikus csapat tagjaként

Egyéb információ az állásról:

Rugalmas munkaidő (07:00-10:00 h közötti munkakezdés)

Cégnév: Work Force Kft.
Kapcsolattartó: Orosz Judit Sára