test-header

Tűzvédelmi szakértő
test-header

A MOL Nyrt. EBK szervezete Tűzvédelmi szakértőt  keres tiszaújvárosi csapatába

A munkakörről röviden: Az üzleti és funkcionális szervezetek tűzvédelmi szervezési és szabályozási tevékenységének, folyamatok kialakításának irányítása, kontrollja a Petrolkémia Zrt működési területén.

Feladataid lennének:

  • A Petrolkémia EBK szervezet működési – kiemelten az Extrakciós Üzemcsoport -  területén tervezni, koordinálni és ellenőrizni a tűzvédelmi kockázatokat, ezt érintő beruházások megvalósulását.
  • Aktívan támogatni az üzleti vezetőket a hatósági kapcsolattartásban, és a hatósági határidők betartásában.
  • Igény esetén részt venni a lobby tevékenységben, végezni a tűzvédelmi jogszabályi környezet figyelését és hatásának elemzését, azonosítani az abból adódó, üzleti tevékenységet érintő feladatokat és tájékoztatást, illetve javaslatokat adni azok betarthatóságának és megvalósíthatóságának érdekében az illetékes vezetők felé.
  • Közreműködni a hozzárendelt üzleti területen a szabványos irányítási rendszerek (IIR-en belül MEBIR) kialakításában, működtetésében, tanúsíttatásában, beleértve az esedékes újra tanúsítás feltételeinek megteremtését a szakterületi vezető irányításával.
  • Koordinálni és elvégezni a tevékenységi területeden a bekövetkezett rendkívüli események bejelentését, kivizsgálását, annak átfogó elemzését.
  • Támogatni a működési területeden a tűzesetek elkerülését célzó megelőző intézkedések kidolgozását, a bekövetkezett események kivizsgálását, a vészhelyzeti felkészítést.
  • Felelősség a munkakörhöz kapcsolódó új rendeletek, szabványok megismeréséért, megismertetéséért.
  • Részt venni az üzlet szakterületi oktatási tematikájának elkészítésében, koordinálni a saját területedre vonatkozóan az oktatások és a vizsgáztatások lebonyolítását.

A munkakör betöltéséhez szükséges:

  • Releváns felsőfokú végzettség
  • Minimum 5 év szakmai tapasztalat
  • Szakterületi hatósági kapcsolat-rendszer ismerete
  • Angol középfokú nyelvismeret
  • B kategóriás jogosítvány
  • Számítógép-kezelői ismeret (Windows, Word, Excel, PowerPoint,).

Amit mi tudunk nyújtani:

  • Hosszú távú, biztos munkahelyet,
  • Jó csapatot, folyamatos fejlődési lehetőséget,
  • Karácsonyi jutalmat: egy havi alapbérnek megfelelő összeg,
    Cafetériát: számos juttatási forma választható évi bruttó 800 000 Ft értékben,
    Élet- és balesetbiztosítást a munkaviszonya teljes időtartama alatt,
    Egészségbiztosítást – magánegészségügyi ellátás: Széleskörű járóbeteg ellátás és alapvető éves szűrések alanyi jogon exkluzív magánklinikákon és egészségügyi intézményekben, támogatva a tudatos egészségmegőrzést,
    Wellbeing juttatásokat: egészségmegőrzés, pénzügyi tudatosság és tervezés, közösség és támogatások minden élethelyzetben,

  • Munkába járási támogatást,

  • Céges okostelefont (iPhone),
    Kedvezményes céges mobil flotta csomagot, ami kiterjeszthető családtagokra is,
    Próbaidő után kedvezményesen tankolhatsz a MOL töltőállomásokon és ezt kiterjesztheted a családtagokra is,

  • Szakmai kihívásokat és előre lépési lehetőséget vállalaton belül,
  • Inspiratív légkört

    Cégnév: MOL Magyar Olaj- és Gázipari Nyrt.