Miskolc a te helyed

Training & Development Specialist

„Nálunk a munkának becsülete van”

Bemutatkozás

Bridgestone Corporation mobilitási megoldások egyik vezetője, s több mint 150 országban értékesíti termékeit. Magyarországon a Bridgestone Tatabánya Termelő Kft. 2008-ban kezdte meg tevékenységét, ultranagy teljesítményű személygépkocsi gumiabroncsok gyártásával. 1 200 fős telephelyünk Környén található.

Mire számíthatsz?

Inkább önállóan szeretsz dolgozni? Vagy inkább csapatban érzed jól magad? Nálunk mindkettőre van lehetőséged! Bridgestone dolgozóként több, mint 40 juttatás között biztosan megtalálod a számodra legmegfelelőbbeket! Közvetlen hangulatú munkakörnyezetünk támogatja az új ötleteket, a folyamatos fejlődést.

Feladatok:

  • Vezetői képzés és fejlesztési folyamatok működtetése
  • belső szakmai képzések előkészítése, oktatása
  • soft skill tréningek szervezése, készítése
  • teljesítmény-, és tehettségmenedzsment folyamatának koordinálása, adminisztrálása
  • coaching és mentoring folyamatok koordinálása
  • új belépők oktatása
  • tréningek és fejlesztési projektek teljes körű háttértámogatása
  • rendezvények és csapatépítők szervezése, lebonyolítása
  • éves ismétlő oktatások koordinálása, adminisztrálása

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • min. 1-3 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • kommunikáció képes angol nyelvtudás
  • Proaktív, rugalmas személyiség
  • Jó kommunikációs és szervező készség
  • Gyári tapasztalat előny

Amit kínálunk:

  • Stabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség
  • Élet-, baleset- és egészségbiztosítás minden munkavállalónkra
  • Rugalmas munkaidő
  • Cafetéria
  • Étkezési hozzájárulás (próbaidő alatt is)
  • Home-office lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Szervezetfejlesztés
  • Képzés, Fejlesztés

Jelentkezz önéletrajzod elküldésével a "Jelentkezem" gombra kattintva!

Cégnév: Bridgestone Tatabánya Kft.