MVM Services Zrt.

A több mint 17 ezer munkavállalót foglalkoztató MVM csoport a hazai energetikai szolgáltatások minden területén jelen van, hogy Magyarország energiaellátása folyamatos és biztonságos legyen.

Toborzási szakértő

Feladatok

  • Toborzási és kiválasztási folyamat megszervezése és lebonyolítása
  • Aktív részvétel a kiválasztási folyamatban a meghatározott pozíciók esetében
  • Álláshirdetések megfogalmazása, megjelentetése
  • Jelöltek előszűrése
  • Állásinterjúk lefolytatása
  • A kiválasztási módszertan és eszköztár szakértői szintű alkalmazása
  • Vezetők részére szakmai támogatás nyújtása a kiválasztási eljárás során
  • Interjú visszajelzések, döntések közvetítése a pályázók részére
  • Recruiting projektek és kampányok támogatása
  • Foglalkoztatási ajánlatok kezelése
  • Együttműködés az érintett szakterületekkel, HR partnerekkel, illetve szerződéses partnerekkel
  • Toborzási eseményeken/rendezvényeken való részvétel
  • A vállalatcsoport toborzás-kiválasztási stratégiájának támogatása az operatív tapasztalatok oldaláról

Amit kérünk

  • Felsőfokú végzettség HR vagy egyéb társterületen
  • 5 év toborzási tapasztalat
  • magas szintű MS Office ismeretek
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • precíz és felelősségteljes munkavégzés
  • kiváló kommunikációs és szervező készség
  • ügyfélközpontú gondolkodásmód
  • proaktivitás

Miért jó nálunk dolgozni?

  • versenyképes bér
  • teljesítmény alapján prémium vagy bónusz
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőségek (tréningek, konferenciák)
  • széles körű béren kívüli juttatási csomag (cafeteria, egészségbiztosítás, kockázati balesetbiztosítás)
  • üdülési, sportolási lehetőségek, rendezvények
  • mobilitási támogatás
  • kiemelkedő teljesítmény jutalmazása
  • rugalmas munkaidő
  • vállalati szabadidős és szakmai rendezvények

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Képzés, Fejlesztés
  • Toborzás, Kiválasztás

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Cégnév: MVM Services Zrt.