Miskolc a te helyed

Get Work Szolgáltató Iskolaszövetkezet

Cégünk, a Get Work cégcsoport több, mint 15 éve sikeres szereplő a személyzeti szolgáltatások piacán. A sok éves munkaerő-kölcsönzésben szerzett tapasztalatot kamatoztatva, 2017-ben cégcsoportunk iskolaszövetkezeti területen is elkezdett tevékenykedni, így szolgáltatási portfóliónkat bővítve.

Most iskolaszövetkezetünkhöz keressük új Toborzási Specialista kollégánkat! Ha szeretnél HR pályádnak jó alapot adni, akkor hidd el mi tudunk ebben támaszt adni!

Toborzási Specialista

Milyen feladatokban számítunk Rád?

  • Toborzás-kiválasztás folyamatokban való aktív részvétel (álláshirdetések elkészítése, toborzási csatornák kiválasztása, jelöltek felkutatása, interjúszervezés, interjúztatás)
  • Diákok regisztrációs folyamatának elvégzése
  • Jelölt kezelés, jelöltek nyomonkövetése
  • Ad-hoc adminisztrációs feladatok elvégzése
  • Napi, heti riportok készítése a közvetlen vezető irányába
  • Hirdetések megírása, lehetséges hirdetés felületek keresése

Ami számunkra fontos Veled kapcsolatban:

  • Jó kommunikációs készség
  • Jó szervezőkészség
  • Angol nyelvismeret alapszinten
  • Terhelhetőség, monotónia tűrés
  • Rendszerszemlélet
  • Felhasználószintű Microsoft Office ismeretek

Ha még ezen tapasztalatok valamelyikével rendelkezel, akkor Te vagy a tökéletes kolléga:

  • Toborzás/iskolaszövetkezeti tapasztalat
  • Call centerben szerzett tapasztalat

Neked ezért lesz jó:

  • Belső képzések, csapatépítők
  • Kiemelkedő szakmai tapasztalat
  • Mobiltelefon, laptop
  • Egyedi egészségtudatos programokat, szolgáltatásokat

A "Jelentkezem" gomb megnyomásával, bérigény megjelölésével várjuk a pályázati anyagodat!

Köszönjük a jelentkezésedet! Nálunk Te vagy a legfontosabb!

Get Work Trend!

munkaerő-kölcsönzés engedély száma: 10057-1/2012-0100-1046

munkaerő-közvetítés engedély száma 10097-1/2012-0100-848

minősített foglalkoztató nyilvántartási szám: BP/0701/67674-4/2021

Cégnév: Get Work Trend Kft