A SPAR Magyarország Kereskedelmi Kft. 30 éve van jelen a magyar élelmiszer- kereskedelmi piacon, és ez alatt az idő alatt Magyarország egyik meghatározó, országos élelmiszer és napi cikk kereskedelmi láncává vált.  Az ország egyik vezető kiskereskedelmi láncaként a SPAR sikerének egyik kulcsa a dolgozóiban rejlik, akiknek szociális biztonságot, versenyképes jövedelmet, színvonalas munkakörülményeket nyújt lelkiismeretes munkájuk elismeréseként.

Bővülő csapatunkba keresünk Budapest, 9. kerületi munkavégzési helyszínnel

Toborzási munkatársat

Milyen feladataid lesznek?

  • Telefonos előszűrések lebonyolítása
  • Online és offline felületek kezelése
  • Beérkező jelentkezők előszűrése
  • Jelöltanyag előkészítése és továbbítása a vezetők felé
  • Területért felelős szakmai vezetőkkel való kapcsolattartás
  • Munkakörhöz tartozó adminisztráció elvégzése

Elvárásaink:

  • Kiváló kapcsolatteremtő- és kommunikációs készség
  • Szakirányú végzettség, vagy legalább 1 éves szakmai tapasztalat
  • Eredményorientált, felelősségteljes, dinamikus személyiség
  • Monotonitástűrés
  • B kategóriás jogosítvány (előny, de nem feltétel)
  • MS Office ismeret

Amit kínálunk:

  • Kihívásokkal teli munkakört
  • Szakmai támogatást, képzési, fejlődési és előrelépési lehetőséget
  • Teljesítményt elismerő, vállalati kultúrát
  • Fiatalos, dinamikus, folyamatosan innovatív megoldásokat kereső csapatot
  • Versenyképes jövedelmet

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR adminisztráció
  • Toborzás, Kiválasztás

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest, 9. kerület

Szakmai önéletrajzod a weboldalon, a Karrier menüpont alatt töltheted fel adatbázisunkba vagy elküldheted a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: SPAR Magyarország Kft.