Szeretnél velünk dolgozni egy olyan magyar cégnél, ami a járvány helyzet ellenére is töretlenül bővül? Ha a toborzás számodra öröm, és szeretnéd, hogy veled közösen bővítsük tovább CE Glass csapatunkat, akkor csatlakozz hozzánk

TOBORZÁSI MUNKATÁRS / RECRUITER

pozícióba.

Az alábbi toborzási feladatokban számítunk rád:

  • Toborzási stratégia megvalósításában aktív közreműködés, toborzási folyamatok megtervezése
  • A területekről érkező létszámigények nyomon követése és teljesítése
  • Innovatív és kreatív toborzási módszerek alkalmazása, és új toborzási csatornák felkutatása a legjobb jelöltek megtalálása érdekében
  • Álláshirdetések megírása és közzététele különböző felületeken
  • Jelentkezőkkel való folyamatos kapcsolattartás telefonon, online vagy személyesen
  • Karrierportálunk menedzselése
  • Beérkező önéletrajzok kezelése és telefonos előszűrések lebonyolítása
  • Interjúk szervezése, interjú visszajelzések közvetítése a jelöltek részére

Szeretnénk veled együtt dolgozni, ha:

  • Szeretsz és tudsz az emberekkel kommunikálni
  • 3+ év toborzói tapasztalattal rendelkezel
  • Jártas vagy a social mediában és az online toborzási csatornákban
  • Gyakorlott vagy a direkt megkeresésekben
  • Magabiztosan használod a LinkedInt toborzásra
  • Felsőfokú végzettséged van
  • Felhasználói szinten ismered az MS Officet programokat
  • Lendületes és proaktív vagy, mert a mi összetartó csapatunk is ilyen :)
  • Külön öröm, ha munkaerő-kölcsönző/közvetítői múlttal is rendelkezel

A versenyképes fizetés mellett a következők miatt érdemes minket választanod:

  • Magas szakmai színvonalon végezzük a munkánkat, miközben fontos az is, hogy jól érezzük magunkat.
  • Segítjük, támogatjuk egymást a mindennapok során. Számíthatunk egymásra, ha szakmai segítségre van szüksége a csapatunk bármelyik tagjának.
  • Egy stabil, magyar tulajdonosi háttérrel rendelkező cégnél valósíthatod meg hosszú távú karriercéljaid.
  • Kellemes munkakörnyezetben, modern eszközparkban dolgozhatsz.
  • Számos céges rendezvényt szervezünk minden évben (például céges karácsonyi vacsora, jeges est, grillparty….)

Jelentkezés módja: Fényképes önéletrajz küldésével és a pozíció megjelölésével a honlapon (www.ceglass.hu) vagy hr@ceglass.hu email címen keresztül lehet.  Érd.: 70/684-9794

Cégnév: CE Glass Zrt.
Kapcsolattartó: Kovács Krisztina