Miskolc a te helyed

Termelési tréner - Üllő

Feladatok:

  • Termeléses tréning / oktatási anyagok összeállítása
  • Oktatások lebonyolítása új és meglévő munkavállalók számára
  • Leoktatott ismeret anyagok számonkérése
  • Adminisztrációs feladatok ellátása az oktatások kapcsán
  • Riportok készítése az oktatásokról
  • Az új dolgozók segítése a beilleszkedésben
  • Folyamatos együttműködés a különböző társosztályokkal
  • Karrierút előkészítése a direkt dolgozók oktatása alapján
  • Tréning mátrix vezetése

Elvárások:

  • Gyártási területen szerzett oktatói, vagy összeszerelő területen szerzett technikusi, vagy számítógép szervizelés területén szerzett releváns szakmai tapasztalat
  • Minimum középfokú végzettség
  • Alapfokú angol nyelvismeret

A munkáltató ajánlata:

  • Stabil munkalehetőség a világ egyik legnagyobb IT vállalatánál
  • Versenyképes bérezés és béren kívüli juttatási csomag
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Nyitott és ösztönző munkakörnyezet

A munkavégzés helye:

Üllő

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. a világ egyik legnagyobb IT vállalatához toboroz és közvetít munkatársat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a 03373@manatwork.hrszoftver.hu email címre vagy a `Jelentkezés` gombon keresztül!

A részletekről érdeklődni lehet Paksi Kriszta HR tanácsadónál lehetséges a +36 20 911 5756-os mobilszámon.

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001., valamint 5448/2008.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.)

Cégnév: Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft.